Menu
Your Cart

سرویس آرکوپال کورل

سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Urban Arc Corelle Urban Arc 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Urban Arc
سرویس پذیرایی همیشه و همه‌جا مورد توجه خانم‌های خانه است. تقریبا می‌توان گفت نشانی از سلیقه‌یشان دارد. برای همین امر، در انتخابش زمان زیادی را صرف می‌کنند. جدای از اینکه غذایی که برای مهمانی باید آماده شود، خوش‌طعم و خوش‌عطر باشد، میز سرو غذا هم باید به زیبایی آراسته شود. در سرو غذا، ظروف پذیرایی حر..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Splendor Corelle Splendor 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Splendor
اگر به دنبال یک سرویس غذاخوری ساده درعین حال زیبا و ساده هستید، سرویس 26 پارچه‌ی طرح Splendor برند کورل می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد. این سرویس غذاخوری به شکل مربع و جزو طراحی‌های جدید ظروف است که خطوطی کروی به رنگ طوسی و قرمز دارد. سرویس غذاخوری 26 پارچه‌ی برند کورل (Corelle) برای یک خانواده‌ی..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Sakura Corelle Sakura 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Sakura
مشخصات فنی سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Sakura اطلاعات کلی  تعداد کلی ظروف 26 پارچه   مناسب برای شش نفر   برند کورل   شامل ظروف بشقاب خورش خوری , بشقاب غذا خوری , پیاله , پیش دستی , دیس , سوپ خوری   قابل استفاده ..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Pure White Corelle Pure White 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Pure White
اگر به دنبال یک سرویس غذاخوری یکدست سفید هستید که به تنهایی و یا در کنار ظروف رنگی دیگر بتوانید از آن استفاده کنید، سرویس 26 پارچه برند (کورل) «Corelle» می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل باشد. این سرویس مناسب 6 نفر است که شامل شش بشقاب غذاخوری با قطر 26 سانتی‌متر، شش پیاله با قطر 13 سانتی‌متر و گنجایش 296 م..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Melody Corelle Melody 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Melody
حتما برای شما هم پیش آمده که سرویس پذیرایی‌تان در یک مهمانی دچار شکستگی یا ترک خوردگی شود، تنها یکی از ظروفش می‌شکند و دیگر سرویس ناقص شده است. سعی می‌کنیم تاجاییکه می‌توانیم از این سرویس بهره‌ی لازم را ببریم، اما گاهی دیگر به سختی از یک سرویس ناقص یا رنگ و رو رفت دست می‌کشیم. باوجود سرویس‌های باکیف..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Kyoto Leaves Corelle Kyoto Leaves 26 Pieces Serving Ware set
موجود نیست
مدل: Kyoto Leaves
خانم‌های خانه برای انتخاب سرویس سرو و پذیرایی اهمیت زیادی قائل هستند. وقتی صحبت از انتخاب یک سرویس عذاخوری باشد، تمام عزمشان را جزم می‌کنند تا ظروفی با طراحی متفاوت و باکیفیت پیدا کنند. طراحی که هرجایی یافت نشود و با مابقی ست آشپزی هارمونی خوبی داشته باشد. سرویسی که در تصویر می‌بینید، با طراحی زیبای..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Jacaranda Corelle Jacaranda 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Jacaranda
در یک مهمانی به صرف شام یا ناهار، وقتی به سر میزغذا می‌روید، اولین چیزی به چشمتان می‌آید ظروف غذاخوری است که به زیبایی چیده شده‌اند. ظروفی که طراحی زیبایی داشته باشند، مهمانان را بر سر ذوق می‌آورند. سرویس غذاخوری که در تصویر مشاهده می‌کنید، با طراحی درخت جاکاراندا (Jacaranda) تزیین شده‌اند. درخت جاک..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Frost Corelle Frost 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Frost
برای یک مهمانی کوچک، در وهله‌ی اول چه غذایی آماده کنیم و دکوراسیون خانه را چگونه تغییر دهیم مورد توجه قرار می‌گیرد، بعد اینکه غذای آماده شده در چه نوع و مدل ظرفی سرو کنیم ذهن کدبانوی خانه را درگیر می‌کند. یک ست پذیرایی 6نفره با طراحی زیبا و کیفیت مناسب بهترین انتخاب است. سرویس 26 پارچه‌ی غذاخوری برن..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Fine Lines Corelle Fine Lines 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Fine Lines
ابزار آشپزخانه اکثرا به دو گروه تقسیم می‌شوند؛ ابزاری برای پختن و آماده کردن موادغذایی و ابزاری برای سرو و پذیرایی همان مواد آماده شده. انتخاب هر دو گروه از اهمیت بالایی برخوردار است، البته پارامترهای انتخاب برای دو گروه متفاومت است. مسلما ‌می‌توان یک غذای خوش‌طعم را در قابلمه‌ای با شکل و شمایل معمو..
تومان0
سرویس غذاخوری 26 پارچه کورل طرح Cherish Corelle Cherish 26 Pieces Homeware set
موجود نیست
مدل: Cherish
سرویس غذاخوری 26 پارچه «کورل» طرح «Cherish» ساخته شده از جنس اوپال و مناسب برای 6 نفر است. این سرویس غذاخوری دارای یک کاسه سوپ‌خوری با ابعاد 6 × 21/5 سانتی‌متر و گنجایش 650 سی‌سی، یک دیس با ابعاد 2/5 × 25/5 × 31 سانتی‌متر و 6 عدد بشقاب غذاخوری با ابعاد 2 × 26 سانتی‌متر است. 6 بشقاب خورش‌خوری با ابعا..
تومان0
سرویس 26 پارچه غذاخوری کورل مدل Square Sakura Corelle Square Sakura 26Pcs Dinnerware Sets
موجود نیست
مدل: Square Sakura
برند آمریکایی «کورل» (Corelle) انتخاب هوشیارانه‌ای برای میز سرو و پذیرایی شماست. زیرا خصوصیات مدنظر شما را به خوبی در تولید محصولاتش در نظر داشته و می‌تواند از هر لحاظ موردپسند واقع شود. اما چیزی که این برند را از مابقی متمایز می‌کند، تکنولوژی مخصوص برند کورل به نام (Vitrelle) است که در جنس محصولاتش..
تومان0
سرویس 26 پارچه غذاخوری کورل مدل Snow Corelle Snow 26Pcs Dinnerware Sets
موجود نیست
مدل: Snow
برند آمریکایی «کورل» (Corelle) انتخاب هوشیارانه‌ای برای میز سرو و پذیرایی شماست. زیرا خصوصیات مدنظر شما را به خوبی در تولید محصولاتش در نظر داشته و می‌تواند از هر لحاظ موردپسند واقع شود. اما چیزی که این برند را از مابقی متمایز می‌کند، تکنولوژی مخصوص برند کورل به نام (Vitrelle) است که در جنس محصولاتش..
تومان0
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)