ضمانت رضایتمندی

رضایت شما 100 درصد تضمین می شود. شوش مال همواره می کوشد تا اطمینان خاطر و آسودگی حال شما فراهم شود. بنابراین در صورتی که پیشامدی خارج از چرخه پیش بینی شده رخ داد، مورد خود را در چارچوب قوانین بازگشت شوش مال بررسی کنید و با واحد خدمات پس از فروش شوش مال تماس بگیرید.  

سامانه مرکز تماس شوش مال:    55303474-021

پست الکترونیکی:                                     info@shooshmall.com

 

قوانین بازگشت شوش مال

•  بازگرداندن کالا در طول 7 روز پس از تحویل تنها با دریافت کد بازگشت کالا پذیرفته می شود. لطفا از طریق تماس تلفنی یا ارسال پست الکترونیکی به شوش مال کد بازگشت کالای خود را دریافت کنید. بدون گرفتن کد بازگشت، از ارسال کالا خودداری کنید. 

 

•  بازگرداندن کالای خریداری شده با شرایط زیر امکان پذیر است:

- در موارد غیر ضروری محصول استفاده نشده باشد

- در موارد لازم محصول در بسته بندی اولیه خود باشد

- نقص یا آسیب ایجاد شده در اثر استفاده نادرست کاربر نباشد

- محتوای بسته به صورت کامل به همراه فاکتور ارسال شود.

 

  پیشامدهایی که ممکن است رخ دهد:

- اشکالات فنی یا ساختاری در کالای خریداری شده

- مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای تحویل شده

- آسیب های ناشی از حمل و نقل کالا

 

رویه بازگردانی در موارد اشکالات فنی یا ساختاری در کالای خریداری شده

ما تمام تلاشمان را کرده ایم تا کالایی که به دست شما می رسد، عاری از هر گونه نقص و ایراد باشد؛ با این حال لوازم برقی ممکن است به چند روز فرصت برای تست فنی نیاز داشته باشند.

در صورتی که کالای خریداری شده نقص فنی یا اشکالات ساختاری داشته باشد، لطفا از تحویل آن خودداری کنید تا کالا به شوش مال بازگشت داده شود و از طریق پست الکترونیکی یا تلفن با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شوش مال اطلاعات مربوط به نام، شماره تماس، نام کالا و ماهیت مشکل را دریافت و ثبت کنند.

پس از بررسی، کنترل و تایید مشکل از سوی کارشناس مربوطه، شما می توانید کالای خود را تعویض کنید یا مدل دیگری را انتخاب کنید.

کالای آماده برای بازگردانی باید در بسته بندی اولیه خود قرار گیرد و تمام لوازم جانبی به همراه فاکتور ارسال شود.

لازم به ذکر است مسئولیت کالای ارسال شده تا زمانی که به دست ما برسد با مشتری خواهد بود؛ بنابراین در مورد گزینه های پیش رو برای ارسال کالای مرجوعی با کارشناسان شوش مال مشورت کنید.

در صورت نیاز به استرداد وجه، از زمان دریافت کد بازگشت کالا توسط مشتری تا 48 ساعت کاری مبلغ واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است در مواردی که مشتری به تحویل کالای معیوبی که نقص آن از ویژگی های ظاهری محصول مشخص است، اقدام نماید؛ مسئولیت آن با خود مشتری خواهد بود.

مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای تحویل شده

در شرایطی که میان کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا سفارش ثبت شده توسط مشتری اختلاف وجود داشته باشد؛ استرداد کالا یا تعویض آن امکان پذیر است.

در این موارد در صورتی که اختلافات موجود از ویژگی های ظاهری و بدون باز نمودن پلمپ محصول قابل تشخیص باشد، کالا باید در بسته بندی اولیه و اصلی خود باشد. در موارد عدم امکان تشخیص از ویژگی های ظاهری کالا نباید استفاده شده باشد.

در چنین مواردی لطفا نسبت به دریافت کد بازگشت کالا حداکثر تا 7 روز کاری پس از دریافت محصول اقدام کنید.

بدیهی است در صورتی که کالا از بسته بندی اصلی خود خارج شده باشد یا استفاده شده باشد و یا کد بازگشت کالا در زمان مقرر دریافت نشود، شوش مال هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

ضمنا در تمام موارد مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با کالای دریافت شده هزینه های حمل و نقل و بازگردانی به عهده شوش مال خواهد بود.

در صورت نیاز به استرداد وجه، از زمان دریافت کد بازگشت کالا توسط مشتری تا 48 ساعت کاری مبلغ واریز خواهد شد. 

 

رویه بازگردانی در مورد آسیب های ناشی از حمل و نقل کالا

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد مرسولات و استفاده از سرویس های حمل و نقل مربوط به شرکت های معتبر، آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل کالا به عهده شرکت حمل و نقل است و شوش مال تنها در صورت تایید آسیب از سوی شرکت حمل و نقل کننده اقدام به جبران خسارت می کند.

این گونه موارد باید طی 24 ساعت پس از تحویل کالا به واحد خدمات پس از فروش شوش مال اطلاع داده شود و کالای دریافت شده به همان شکل به همراه فاکتور و صورت جلسه شرکت حمل کننده به شوش مال ارسال شود.

در صورتی که مرسوله دریافتی آسیب قابل مشاهده داشته باشد، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کنید تا کالا به شوش مال بازگردانده شود.