Menu
Your Cart

درباره ما

فروشگاه اینترنتی شوش مال (بازار مجازی لوازم آشپزخانه شوش)

 

                                                                                                          

 

شوش مال چیست؟
از شوش تا شوش مال...
شوش مال انعکاس مجازی بازار شوش تهران در سراسر کشور است. 
شوش مال فروشگاهی اینترنتی به نشانیhttp://www.ShooshMall.com است که در حوزه لوازم آشپزخانه و برندهای موجود در بازار شوش تهران با اهتمام گروه داده‌پردازان تجارت الکترونیک اندیشه نو فعالیت می‌کند. میدان شوش یکی از قدیمی‌ترین میدان‌های تهران است که ضلع جنوب غربی آن تبدیل به مرکز بلور، چینی و لوازم آشپزخانه شده است که روزانه عمده‌فروشان و خریداران بی‌شماری از سراسر کشور به‌منظور تهیه کالاهای موردنیاز خود به این مکان مراجعه می‌کنند. قلب ظروف آشپزخانه و پذیرایی و به‌طور اخص بلور و چینی ایران طالبان زیادی دارد که از هرگونه امکان دسترسی راحت‌تر به این محل استقبال می‌کنند. ضرورت نیاز به بازتاب این بازار بزرگ، ما را بر آن داشت تا با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی شوش مال عرضه این محصولات و برندها را در سراسر کشور تسهیل و ممکن نماییم. ازاین‌رو، شوش مال باهدف ارائه راهکارهای نوین برای بهبود شیوه زندگی و خدمت به خانواده‌های ایرانی ایجاد شد؛ خواه این خانواده یک تأمین‌کننده باشد، خواه یک مصرف‌کننده. به‌این‌ترتیب، ایده اولیه شوش مال با هدف گذر از عصر سنتی مبادله و خرید و فروش کالا به عصر نوین ارتباطات شکل گرفت.

                                                                           

شوش مال چه هدفی دارد؟
شوش مال سردمدار و پیشگام در پیشنهاد محصولات متنوع برای سازمان‌دهی و تجهیز خانه‌ها، ادارات و آشپزخانه‌ها است. بازار مجازی بلورفروشان و لوازم‌ آشپزخانه شوش تهران را از دورترین نقاط کشور رصد کنید. تنوع در این بازار به‌قدری است که هر فرد با هر سلیقه‌ای و البته با هر سطح درآمدی می‌تواند از شوش مال خرید کند. علاوه بر بلور، چینی و آرکوپال انواع ظروف پخت و پز، انواع لوازم چای و قهوه، انواع ابزارهای آشپزخانه، انواع محصولات هتلی، انواع لوازم پلاستیکی و ضروریات منزل را می‌توان در شوش مال یافت. 
جامعه هدف آن طیف وسیعی از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان تا خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان را در بر می‌گیرد.
اگر صاحب برند شناخته‌شده‌ای هستید،
شوش مال شما را در توزیع و پخش محصولاتتان به دورترین نقاط کشور یاری خواهد کرد و دسترسی عمده‌فروشان را به شما ممکن خواهد ساخت.
اگر می‌خواهید برندتان را معرفی کنید و شناخته شوید، 
شوش مال کار تبلیغات برند شما را انجام خواهد داد تا عمده‌فروشان و مصرف کنندگان برند شما را بیشتر بشناسند و فروش بیشتری داشته باشید.

 

شوش مال چه تفاوتی دارد؟

انواع مختلف و محصولات متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی شوش مال به شما اطمینان می­دهد که به سادگی محصولی را که به دنبال آن هستید پیدا می­کنید. بر اساس نوع نیاز خود، بر اساس کاربری کالا و یا حتی بر اساس شرکت سازنده­ی محصول می­توانید کالای مورد نظر خود را پیدا کنید و به سادگی خریدتان را انجام دهید. ما برای هر سلیقه­ای محصولی در نظر گرفته­ایم. شما می توانید به آسانی به بازار بزرگ لوازم آشپزخانه متصل ­شوید و قیمت واقعی اجناس را پرداخت ­کنید.

بدون شک حضور در قلب بازار شوش و ارتباط با برندهای معتبر، علاوه بر تاثیر روی قیمت اجناس، باعث می­شود تا تنوع نامحدودی از کالاهای مختلف در برندهای گوناگون در دسترس خریدار قرار گیرد. اساس فروشگاه اینترنتی شوش مال از همین ایده ناشی شده است. در منزل خود بنشینید و بازار شوش را با جزئیات کامل رصد کنید!

برندهای متنوع موجود در شوش مال گلچینی از برترین­های حال حاضر بازار لوازم آشپزخانه هستند. در میان این برندها نام شرکت های معتبر داخلی و خارجی اطمینان بخش خرید شما خواهد بود. شوش مال همواره در اندیشه­ی حمایت از تولیدات داخلی بوده و محصولات منتخب ایرانی را با کیفیت عالی برای شما گزینش می کند.

در فروشگاه اینترنتی شوش مال سعی شده تا نهایت جزئیات با دقت بالا برای شما فراهم شود. مجموعه عکس­های مربوط به هر محصول به همراه مشخصات کالا و توضیحات تکمیلی باعث می شود تا با اطلاع کافی انتخاب، مقایسه و تصمیم گیری کنید و در نهایت خرید هوشمندانه ای داشته باشید. شوش مال راه حلی برای زندگی هوشمندانه شماست.