Menu
Your Cart

بابیلیس :: Babyliss

ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E868E
-10 %
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E877SDE
-4 %
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E877SDE
هر چند که موی سر یکی از عوامل موثر در زیبایی افراد است، ولی رویش مو در نقاط دیگر همچون صورت و بدن نه تنها به زیبایی کمک نمی‌کند بلکه در برخی موارد آزاردهنده نیز هست. از بین بردن موها در این نواحی کمک فراوانی به زیبایی افراد می‌کند زیرا در این شرایط رنگ واقعی پوست دیده شده و لطیف‌تر به‌نظر می‌رسد. بر..
تومان1,064,000 تومان1,110,000
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E890E
-12 %
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E890E
موی سر یکی از عوامل موثر در زیبایی افراد است؛ ولی رویش مو در نقاط دیگر همچون صورت و بدن نه‌تنها به زیبایی کمک نمی‌کند، بلکه در برخی موارد آزاردهنده است. ازبین‌بردن موها در این نواحی کمک فراوانی به زیبایی افراد می‌کند؛ زیرا در این شرایط رنگ واقعی پوست دیده می‌شود و پوست لطیف‌تر به‌ نظر می‌رسد. برای ک..
تومان965,000 تومان1,100,000
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E867E
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E867E
همان‌طور که زنان به زیبایی ظاهر خود می‌پردازند، این موضوع برای مردان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رسیدگی روزانه بهداشتی و آرایشی از قبیل شستشو و مرطوب کردن، استفاده از کرم‌های مرطوب کننده، پاک کننده، شستشو دهنده و غیره کلیدی برای ایجاد پوستی زیبا و در نهایت ظاهری جذاب‌تر است. اما داشتن پوست زی..
تومان0
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E848SDE
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E848SDE
برخی افراد دوست دارند موهای صورتشان را در اندازه‌های مختلف کوتاه کنند. گاهی ته‌ریش را ترجیح می‌دهند، گاهی ریش بلند و گاهی اوقات دوست دارند موهای صورتشان را به‌طور کامل کوتاه کنند. از طرف دیگر، داشتن وسیله‌ای که تمام امکانات را برای این‌ کار داشته باشد، نیازمند پرداخت هزینه‌ای بالاست. یک ماشین اصلاح ..
تومان0
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E846SDE
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E846SDE
برخی جوانان ترجیح می‌دهند ته‌ریش داشته باشند و موهای صورت‌شان را به‌طور کامل کوتاه نکنند. زیرا فکر می‌کنند با این شیوه‌ی اصلاح زیباتر شده و متفاوت دیده می‌شوند. از طرفی داشتن یک وسیله برای این‌کار که تمام امکانات را داشته باشد نیازمند پرداخت هزینه‌ی بالا است. ماشین اصلاحی که این دو قابلیت را داشته ب..
تومان0
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E827SDE
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E827SDE
برخی جوانان ترجیح می‌دهند ته‌ریش داشته باشند و موهای صورتشان را به‌طور کامل کوتاه نکنند؛ چرا که فکر می‌کنند با این شیوه‌ی اصلاح، زیباتر شده و متفاوت دیده می‌شوند. از طرفی داشتن وسیله‌ای برای این ‌کار که تمام امکانات را داشته باشد، نیازمند پرداخت هزینه‌ی بالایی است. ماشین اصلاحی که این دو قابلیت را د..
تومان0
ماشین اصلاح صورت بابیلیس مدل E825PSDE
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E825PSDE
«بابیلیس» (Babyliss) مدل «E825PSDE» شامل یک ماشین اصلاح مخصوص صورت و یک موزن گوش و بینی می‌شود. ماشین اصلاح صورت از نوع تریمر بوده و دارای تیغه‌ای با عرض 32 میلی‌متر است. این تیغه توسط فناوری سه‌بعدی الکتروشیمیایی تیز شده و قابلیت حرکت زیگزاگ دارد. جنس این تیغه از استیل ضدزنگ بوده و خودتیزشونده است؛..
تومان0
ماشین اصلاح صورت بابیلیس E863E
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E863E
ماشین اصلاح صورت بابیلیس E863E دارای تیغه هایی از جنس استیل و با امکان اصلاح 3 بعدی از برندگی بالایی برخوردار است. طراحی این دستگاه کاملا ارگونومیک و منحنی شکل بوده و به سهولت قابل کنترل است به طوری که متناسب با انحناهای بدن بوده و به راحتی موها را اصلاح میکند. طراحی سه بعدی تیغه سبب می‌شود با حرکت‌..
تومان0
ماشین اصلاح صورت بابیلیس E843E
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E843E
ماشین اصلاح E843E بابیلیس دارای تیغه‌هایی از جنس استیل است که با امکان اصلاح 3 بعدی از برندگی بالایی برخوردار است. این ماشین اصلاح دارای طراحی‌ای ارگونومیک بوده و حالت منحنی آن استفاده را برای کاربر راحت‌تر می‌کند. روی بدنه‌ی این دستگاه دکمه‌ی روشن/خاموش و چراغ نشانگر آن تعبیه شده و در پشت این دستگا..
تومان0
ماشین اصلاح سر و صورت بابیلیس مدل E852XE
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E852XE
همان‌طور که زنان به زیبایی ظاهر خود می‌پردازند، این موضوع برای مردان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رسیدگی روزانه بهداشتی و آرایشی از قبیل شستشو و مرطوب کردن، استفاده از کرم‌های مرطوب کننده، پاک کننده، شستشو دهنده و غیره کلیدی برای ایجاد پوستی زیبا و در نهایت ظاهری جذاب‌تر است. اما داشتن پوست زی..
تومان0
ماشین اصلاح ته ریش بابیلیس E870XE
موجود نیست
برند: بابیلیس :: Babyliss مدل: E870XE
ماشین اصلاح صورت بابیلیس E863XE دارای تیغه‌هایی از جنس استیل و با امکان اصلاح 3 بعدی از برندگی بالایی برخوردار است. طراحی این دستگاه کاملا ارگونومیک و منحنی شکل بوده و به سهولت قابل کنترل است به طوری که متناسب با انحناهای بدن ساخته شده و به راحتی موهای زیر چانه و گردن را هم اصلاح می‌کند. طراحی سه ب..
تومان0
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)