بخار پز, خرید اینترنتی بخارپز, بخارپز فلر, بخارپز کنوود, بخارپز بلک اند دکر, بخارپز تفال, بخارپز برق

بخارپز

بخارپز

بخار پز کرن مواد غذایی یکی از سالم ترین روش های پخت و پز است که در این روش بیشتر مواد مغذی از جمله ویتامین‌ های حساس به حرارت باقی می ‌مانند. به همین علت بخارپز کردن را بیشتر برای سبزیجات استفاده می ‌کنیم تا هم نرم‌ تر شود و هم هضم ‌شان راحت ‌تر باشد و هم ارزش تغذیه ‌ای خود را حفظ کنند. موادی که به وسیله بخارپز پخته می شوند مزه ی بهتری نیز خواهند داشت.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
بخارپز مالتی استیل یکی از جدیدترین تولیدات پارس‌خزر است. این محصول ظرفیتی 13 لیتری دارد و توان مصرفی‌اش 650 وات است. طبق اعلام شرکت سازنده با ظرفیت مخزن آب این مدل می‌توان در حدود یک ساعت به پخت‌وپز پرداخت. همچنین کاربر در هرلحظه می‌تواند به کمک پ..
460,000 تومان 437,000 تومان
فلر یک برند آلمانی است که با تولید محصولاتی متنوع، با قیمت مناسب و کیفیت بالا توانسته فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص دهد. از جمله محصولات تولید شده توسط فلر بخار پز است. یکی از روش های پخت غذا بخاپز کردن است. بخار پز کرن مواد غذایی یکی از س..
0 تومان
بخارپز فیلیپس HD9125 از دیگر محصولات شرکت فیلیپس است که طعم واقعی یک غذای سالم را برای شما به همراه خواهد داشت. این بخارپز که یکی از تولیدات باکیفیت شرکت فیلیپس است، به شما کمک می‌کند ضمن تهیه و پخت غذاها به روشی سالم بهترین طعم و عطر غذا را تجربه..
0 تومان