به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
تولیدکنندگان

تصفیه آب و آبسرد کن

تصفیه آب و آبسرد کن

امروزه آب های نوشیدنی ناسالمی در بازار به نام آب معدنی و یا آب آشامیدنی به مشتریان فروخته می شود، حتی در بعضی از مناطق کشور آب آشامیدنی خانگی نیز دارای آلودگی ها و املاح فراوانی است که با نوشیدن این آب های ناسالم بیماری های مختلفی به سراغ انسان آمده است. برای اینکه بتوانید در خانه آب آشامیدنی سالم نوش جان کنید راه حلی وجود دارد و آن استفاده از دستگاه تصویه آب خانگی است. استفاده از دستگاه تصویه آب برای مناطقی که آب ناسالم یا آب آشامیدنی شور دارند تنها راه حل آسان و بی دردسر است. دستگاه های تصویه آب در مدل های مختلفی تولید می شوند، این دستگاه ها بسته به تعداد فیلتر تصویه، کیفیت و قیمت های متفاوتی دارند. بهترین نوع این دستگاه ها دارای 3 فیلتر هستند. شیوه کار دستگاه های تصویه آب به این صورت است که آب شهری وارد فیلتر های این دستگاه می شود و بعد از گذشتن از مراحل مختلف در مخزنی در حدود 20 لیتر جمع می شود و بعد با استفاده از شیر کوچکی که بر روی سینک ظرفشویی تعبیه شده به راحتی مثل آب شهر قابل استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های آبسرد کن یکی دیگر از دستگاه هایی است که با آب آشامیدنی ما مستقیما در ارتباط است. امروزه این دستگاه ها در مدل های مختلفی تولید می شوند. استفاده از این دستگاه های آبسرد کن در اداره ها و بیمارستان ها و جاهای شلوغ و پر رفت و آمد بسیار رایج است، برخی از این دستگاه ها آب سرد و آب گرم را به راحتی در دسترس شما قرار می دهد، با وجود این دستگاه ها دیگر نیازی یخچال برای داشتن آب خنک و یا حتی سماور برای داشتن آب جوش نیست. در این بخش از فروشگاه اینترنتی شوش مال از دستگاه های تصویه آب و آبسرد کن در مدل های جدید دیدن کنید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
تصفیه‌کننده‌ی هوا «سایا» (SaYa) مدل Blue Sky، با شعاع کارکرد بسیار بالا، فیلتر‌های متنوع و قدرتمند به همراه توان برق مصرفی بسیار کم طراحی‌شده است. این محصول بسیار ساده و درعین‌حال کاربردی، با شعاع تحت پوشش 95 متر مربع و 6 عدد فیلتر از نوع: پیش فیل..
0 تومان
امروزه آلودگی هوا یکی از مشکلات جدی جوامع به‌شمار می‌رود. پاک نگه‌داشتن هوای بیرون از خانه به‌سختی امکان‌پذیر است؛ اما هوای پاک را در خانه می‌توان با استفاده از دستگاه‌های تصفیه‌کننده ایجاد کرد. تصفیه‌کننده‌ی هوای «KCM260UV» تولید شرکت «سایا» (Say..
0 تومان
امروزه آلودگی هوا یکی از مشکلات جدی جوامع به‌شمار می‌رود. پاک نگه‌داشتن هوای بیرون از خانه به‌سختی امکان‌پذیر است؛ اما این هوای پاک را در خانه می‌توان با استفاده از دستگاه‌های تصفیه‌کننده ایجاد کرد. تصفیه‌کننده‌ی هوای «602» تولید شرکت «پارس خزر» ح..
0 تومان