به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده

میوه خشک کن

میوه خشک کن

در گذشته که در هر فصل فقط میوه مخصوص به همان زمان در دسترس بود، برخی از میوه ها مثل انگور، زرد آلو و انجیر را خشک می کردند، برای خشک کردن این میوه ها، میوه ی تازه را در آفتاب و یا در سایه خشک می کردند. و مدت زمان زیادی برای آماده شدن میوه خشک صرف می شد. اما امروزه برای هر کار دستگاهی تولید شده که کار ها را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل انجام می دهد. دستگاه میوه خشک کن نیز از همان دستگاه هایی است که میوه را در کمترین زمان خشک می کند. میوه ی خشک خاصیت میوه ی تازه را در خود دارد و به راحتی قابل استفاده است. بهتر است به جای تنقلات ناسالم از میوه های خشک برای تغذیه کودکان خود استفاده کنیم. با استفاده از دستگاه میوه خشک کن می توان انواع سبزیجات را بدون تغییر در رنگ و عطر آنها خشک کرد. برند های بسیاری دستگاه میوه خشک کن برقی خانگی را تولید می کنند که از جمله این برند ها می توان به میوه خشک کن دلونگی، میوه خشک کن عرشیا، میوه خشک کن سایا، میوه خشک کن بوش، میوه خشک کن پارس خزر و... اشاره کرد.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی Vidas VIR-5121 Fruit Dryer  مشخصات کلی توان  200 - 400 وات   مشخصات فنی سایر ویژگی‌ها  میوه خشک کن دیجیتالی   &n..
399,000 تومان
میوه خشک کن عرشیا مدل Arshia Fruit Dehydrator- FD130-1747  : قدرت:250 وات دارای 5 طبقه مزیت: خشک کردن انواع میوه ها, تنقلات, سبزیجات و ادویه ها در کمترین زمان ممکن با حفظ خواص و بوی مطبوع بهداشتی بودن محصولات ..
0 تومان
میوه خشک کن عرشیا مدل Arshia Fruit Dehydrator- FD130-1340 : قدرت:250 وات دارای 5 طبقه مزیت: خشک کردن انواع میوه ها, تنقلات, سبزیجات و ادویه ها در کمترین زمان ممکن با حفظ خواص و بوی مطبوع بهداشتی بودن محصولات ..
0 تومان