به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
دسته بندی ها
تولیدکنندگان

خرد کن و غذا ساز

خرد کن و غذا ساز

مادران ما در گذشته برای پخت غذا دردسر های زیادی را متحمل می شدند، مثلا برای درست کردن یک سالاد ساده مجبور بودند تا مواد سالاد را با دست و در مدت زمان طولانی خرد کنند. و یا برای درست کردن شیرینی مواد آن را با قاشق و یا همزن های دستی مخلوط کنند، اما امروزه با وارد شدن خردکن ها و غذا ساز ها کار خانم های خانه دار و مادران راحت تر شده است. دیگر خرد کردن و یا ترکیب کردن مواد غذایی باهم یک معضل اساسی در آشپزخانه نیست. برند های مختلف تولید کننده لوازم برقی آشپزخانه امروزه در حال تولید خرد کن و غذا ساز هستند. از جمله برندهای معتبری که غذاساز و خردکن تولید می کنند می توان به غذاساز مولینکس، فیلیپس، بوش، فلر، سانی، پارس خزر، براون، تفال و ... اشاره کرد. غذاساز ها و خردکن ها انواع مختلفی دارند که در فروشگاه اینترنتی شوش مال می توانید انواع مختلف این دستگاه ها را با قیمت ها و برند های مختلف ببینید، مقایسه کنید و به صورت اینترنتی خرید کنید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی خردکن مونوتک مدل MMC-175W  مشخصات کلی ارتفاع  27 سانتی‌ متر   پهنا  17 سانتی‌ متر   عمق  17 سانتی‌ متر   ..
0 تومان
مشخصات فنی Vidas VIR-3332 Chopper  مشخصات کلی ارتفاع  24 سانتی‌ متر   پهنا  15 سانتی‌ متر   عمق  15 سانتی‌ متر   ..
211,000 تومان
خردکن سایا مدل SMC-220 دستگاهی کوچک و کارآمد است که می‌تواند کمک خوبی در آشپزخانه‌ها باشد. این دستگاه با بدنه پلاستیکی وزن کمی دارد و قدرت بالای موتور آن را بسیار توانا کرده است. موتور دستگاه که قسمت چرخاننده آن محسوب می‌شود بر روی پارچ نصب می‌شود..
530,000 تومان
خردکن سایا مدل QMC-20 دستگاهی کوچک و کارآمد است که می‌تواند کمک خوبی در آشپزخانه‌ها باشد. این دستگاه با بدنه‌ی پلاستیکی وزن کمی دارد و قدرت بالای موتور آن را بسیار توانا کرده است. موتور دستگاه که قسمت چرخاننده آن محسوب می‌شود بر روی پارچ نصب می‌شو..
52,000 تومان
مشخصات فنی خردکن بایترون مدل BCH123 با چرخ دنده فلزی  مشخصات کلی ارتفاع  22 سانتی‌ متر   پهنا  15 سانتی‌ متر   عمق  15 سانتی..
0 تومان