قهوه جوش

قهوه جوش

برای تهیه و سرو کردن انواع نوشیدنی های گرم می توانید از قهوه جوش استفاده کنید. یک شرط مهم برای درست کردن یک قهوه ی خوش عطر و طعم داشتن یک قهوه جوش خوب است.وقتی به قهوه جوش نیاز پیدا میکنید سه گزینه برای خرید قهوه جوش دارید.یک قهوه جوش دستی ساده که میتوانید روی گاز قهوه درست کنید که میتواند یک قهوه جوش مسی یا استیل باشد.دوم قهوه جوش موکاپات یا همان قوری قهوه و سوم قهوه جوش فیلتری اتوماتیک. در این قسمت از شوش مال می توانید انواع قهوه جوش دستی را از برندهای معتبر دنیا مشاهده فرمایید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات ابعاد 9×8 سانتی متر وزن 400 گرم کشور مبداء برند ترکیه گنجایش 0.75 لیتر جنس بدنه استیل جنس دسته باکالیت سایر توضیحات شامل سه قهوه جوش و پایه نگهدارنده سه فنجان معادل 750 میلی لیتر ..
490,000 تومان 418,000 تومان
خرید اینترنتی قهوه جوش استیل کرکماز مدل کوپوک، قهوه جوش مدل کوپوک جدیدترین قهوه جوش تولید شده توسط برند کرکماز در سال جدید است، این قهوه جوش از جنس فولاد ضد زنگ ساخته میشود و دسته از جنس پلاستیک است که در 6 رنگ مختلف مثل سیاه، آبی، صورتی، سبز، صور..
155,000 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده میشود. قه..
0 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده میشود. قه..
0 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک 2 فنجان. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده م..
0 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل ویولا، قهوه جوش استیل کرکماز مدل ویولا با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ بنفش، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان است. ظروف س..
315,000 تومان
خرید اینترنتی ست قهوه جوش استیل کرکماز مدل ورتکس. قهوه جوش مدل ورتکس در دو رنگ دسته سیاه و دسته قرمز تولید میشود. این ست دارای 3 ظرف مخصوص قهوه جوش است که با ظرفیت های 3،4 و 5 فنجان هستند. طراحی و شکل دسته این قهوه جوش آن را از دیگر قهوه جوش های ک..
861,000 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل لیم، قهوه جوش استیل کرکماز مدل لیم با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ سفید، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان است. ظروف ست قه..
315,000 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل آزورا، قهوه جوش استیل کرکماز مدل آزورا با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ  سبز آبی، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان اس..
315,000 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک 4 فنجان. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده م..
0 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک 3 فنجان. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده م..
0 تومان
ست قهوه جوش استیل کرکماز شامل سه عدد ظرف مخصوص تهیه قهوه در سه سایز مختلف همراه با یک پایه نگهدارنده. محصولات کرکماز ترکیه از مرغوب ترین مواد اولیه تولید میشوند. برای ساخت ست قهوه جوش کرکماز از فولاد ضد زنگ 18/10 استفاده شده است که بسیار مقاوم و ه..
0 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل مانولیا، قهوه جوش استیل کرکماز مدل مانولیا با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ صورتی، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان است. ظ..
315,000 تومان
سوفله ظرفی است که برای گرم نگه داشتن انواع غذاها از آن استفاده میشود. این محصول با جنس های مختلف مانند چینی, سرامیک و استیل در بازار موجود است. سوفله خوری ها در طرح ها و ابعاد گوناگون تولید شده اند . این کالا محصول شرکت یونیک و ساخت کشور چین می با..
0 تومان
قهوه جوش استیل پرارین در این مدل 400 سی سی ظرفیت دارد. این قهوه جوش از جنس استیل و با دسته بلند از جنس باکالیت تولید می شود. قهوه جوش استیل پرارین مدل تانگو در 6 سایز تولید می شود. این قهوه جوش از استیل ضد زنگ 18/10 (نیکل/کروم) تولید شده است که وج..
0 تومان
 قهوه جوش استیل پرارین در این مدل 300 سی سی ظرفیت دارد. این قهوه جوش از جنس استیل و با دسته بلند از جنس باکالیت تولید می شود. قهوه جوش استیل پرارین مدل تانگو در 6 سایز تولید می شود. این قهوه جوش از استیل ضد زنگ 18/10 (نیکل/کروم) تولید شده است..
0 تومان
 قهوه جوش استیل پرارین در مدل تانگو با 200 سی سی ظرفیت کوچکترین سایز قهوه جوش های پرارین است. این قهوه جوش از جنس استیل و با دسته بلند از جنس باکالیت تولید می شود. قهوه جوش استیل پرارین مدل تانگو در 6 سایز تولید می شود. این قهوه جوش از استیل ..
0 تومان