به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده
بر اساس تعداد پارچه

ترازو

ترازو

برای اندازه گیری برخی مواد غذایی در آشپزخانه نیاز به ترازو دارید. در برخی مواقع، مخصوصا زمانی که می خواهید شیرینی و یا کیک درست کنید به دلیل حساسیت مقدار مواد موجود در این دسر ها حتما نیاز به ترازو است تا اندازه گیری مقدار مواد به طور دقیق انجام گیرد. در گذشته ترازو ها به دقت ترازو های کنونی عمل نمی کردند، امروزه ترازو ها دیجیتالی اند و عمل اندازه گیری را چندین برابر دقیق تر انجام می دهند. ترازو های دیجیتال خود به چند مدل تقسیم می شودند که از جدیدترین آنها ترازو های دیجیتال صفحجه ای است، در این بخش از فروشگاه اینترنتی شوش مال نمونه هایی از جدیدترین ترازو ها را ببینید، قطعا یکی از ترازو های این بخش مورد پسند شما واقع می شود، از جمله ترازو های صفحه ای موجود در این بخش که بسیار زیبا نیز هست ترازو کرکماز است که یکی از خاص ترین این محصولات به شمار می رود.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی Sencor SKS Kitchen Scale  مشخصات کلی اندازه  230×190×70 میلی‌متر   وزن  0.4 کیلوگرم   مشخصات ترازو نمایشگر LCD&n..
0 تومان
مشخصات فنی Nasa Electric NS-1150 Digital Kitchen Scale  مشخصات کلی اندازه  180 × 220 × 220 میلی‌متر   وزن  0.6 کیلوگرم   مشخصات ترازو ..
0 تومان
مشخصات فنی Nasa Electric NS-1152 Digital Kitchen Scale  مشخصات کلی اندازه  150 × 210 × 220 میلی‌متر   وزن  0.5 کیلوگرم   مشخصات ترازو ..
0 تومان
مشخصات فنی Nasa Electric NS-1151 Digital Kitchen Scale  مشخصات کلی اندازه  210 × 210 × 210 میلی‌متر   وزن  0.6 کیلوگرم   مشخصات ترازو ..
0 تومان
مشخصات فنی Feller BAK 110 Kitchen Weighing scale  مشخصات ترازو حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری  5 کیلوگرم   دقت اندازه‌گیری (خطا)  1 گرم   سا..
0 تومان
ابعاد : 2 × 30 × 30 سانتی متر وزن : 1.5 کیلوگرم بیشترین وزن قابل تحمل 160 کیلوگرم واحد اندازه گیری کیلوگرم دقت اندازه گیری : 100 گرم منبع تغذیه : باتری مجهز به سیستم خاموشی خودکار ..
0 تومان
ابعاد : 3 × 33 × 35 سانتی متر وزن : 1 کیلوگرم بیشترین وزن قابل تحمل 160 کیلوگرم واحد اندازه گیری کیلوگرم نمایشگر LCD منبع تغذیه : 4 باتری LR03 اندازه گیری شاخص های سلامتی ..
0 تومان
ابعاد : 2 × 32 × 30 سانتی متر وزن : 0.9 کیلوگرم بیشترین وزن قابل تحمل 160 کیلوگرم دقت : 100 نمایشگر 27 میلی متر منبع تغذیه : باتری دارای 4 حافظه مجزا ..
0 تومان
دارای باتری لیتیوم روشن خاموش کردن خودکار دارای سیستم خاموشی خودکار بیشترین وزن قابل تحمل 160 کیلوگرم واحد اندازه گیری کیلوگرم وزن 1.5 کیلوگرم ابعاد 22 × 33 × 33 سانتی متر اندازه صفحه 30 × 30 سانتی متر..
264,000 تومان
افرادی که پخت کیک و شیرینی در برنامه‌ی زندگی‌شان نقش پررنگی دارد یا توجه زیادی به وزن مواد غذایی که در طول شبانه‌روز مصرف می‌کنند، دارند؛ به خوبی از اهمیت وجود یک ترازوی دقیق و باکیفیت در آشپزخانه‌ی منزل‌شان آگاه‌اند. گاهی مقداری کم و زیاد شدن موا..
0 تومان
ند ورزش‌کاران حرفه‌ای به ترازویی با امکانات بسیار پیشرفته نیاز دارند؛ یک ترازو با امکانات متوسط نیاز افراد عادی را به‌طور روزانه برطرف می‌کند. ترازوی «PS 502» تولید شرکت «فلر» (Feller)، امکاناتی دارد که می‌تواند برای مصارف عادی بسیار مناسب باشد. ب..
68,000 تومان
ی روشن‌کردن تمام ترازوها از باتری استفاده می‌شود. برخی به باتری لیتیومی و برخی دیگر به باتری سکه‌ای نیاز دارند؛ اما در این میان ترازویی که بتواند از انرژی خورشیدی برای اندازه‌گیری وزن استفاده کند، بسیار کمیاب است. ترازوی« PS 505» تولید شرکت «فلر» ..
87,000 تومان
حجم کم، زیبایی، راحتی کار و از همه مهم‌تر دقت بالای اندازه گیری ترازوی آشپزخانه فلر KS 300 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KS 300 با توان بالا، امکان و..
0 تومان
ترازوی آشپزخانه فلر مدل KS301 یکی از ظریف‌ترین و درعین‌حال دقیق‌ترین ترازوهای آشپزخانه است که با توان وزن‌کشی تا 3 کیلوگرم و دقت اندازه‌گیری بالا به ‌اندازه‌گیری دقیق مواد کمک می‌کند. این ترازوی دقیق به افرادی که با اندازه‌گیری دقیق مواد اقدام به ..
0 تومان
حجم کم، زیبایی، راحتی کار و از همه مهم‌تر دقت بالای اندازه گیری ترازوی آشپزخانه فلر KSM500 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM500 با توان بالا، امکان و..
0 تومان
حجم کم، زیبایی، راحتی کار و از همه مهم‌تر دقت بالای اندازه گیری ترازوی آشپزخانه فلر KSM501 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM501 با توان بالا، امکان و..
0 تومان
زیبایی، راحتی کار و از همه مهم‌تر دقت بالای اندازه گیری ترازوی آشپزخانه فلر KSM503 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM503 با توان بالا، امکان وزن‌کشی ا..
0 تومان
زیبایی، راحتی کار و از همه مهم‌تر دقت بالای اندازه گیری ترازوی آشپزخانه فلر KSM504 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM504 با توان بالا، امکان وزن‌کشی ا..
0 تومان
زیبایی، راحتی کار و از همه مهمتر طراحی فوق العاده و کم حجم بودن ترازوی آشپزخانه فلر KSM506 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM506 با توان بالا، امکان و..
75,000 تومان
زیبایی، راحتی کار و از همه مهم‌تر دقت بالای اندازه گیری ترازوی آشپزخانه فلر KSM508 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM508 با توان بالا، امکان وزن‌کشی ا..
0 تومان
زیبایی و راحتی کار با ترازوی آشپزخانه فلر KSM 509 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM 509 با توان بالا، امکان وزن‌کشی اقلام زیادی را فراهم می‌کند. تراز..
60,000 تومان
زیبایی و راحتی کار با ترازوی آشپزخانه فلر KSM510 آن را به یک دستیار بسیار کارآمد در آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است. دقت بالا در وزن‌کشی مواد در ترازوهای آشپزخانه بسیار مهم هست. مدل KSM510 با توان بالا، امکان وزن‌کشی اقلام زیادی را فراهم می‌کند. ترازوی..
0 تومان
ترازوی آشپزخانه مدل KS511 ساخت شرکت فلر یک ترازوی دیجیتال است که به دلیل داشتن ظرف مخصوص کارایی بسیار آسانی دارد. با استفاده از این ترازو به راحتی می توان انواع مواد اولیه جامد بزرگ مانند گوشت و مرغ، اقلامی مانند حبوبات، پودرها و مایعات را نیز وزن..
0 تومان
محصولات همیلتون چین با تولید محصولات برقی با کیفیت انقلابی نو در صنعت لوازم خانگی به پا کرد. محصولات همیلتون شامل: آبمیوه گیری, خرد کن, مایکروویو, سرخ کن, توستر, آب مرکبات گیری و... می باشد. یکی از محصولات این شرکت ترازو می باشد که از مشخصات آ..
60,000 تومان
محصولات همیلتون چین با تولید محصولات برقی با کیفیت انقلابی نو در صنعت لوازم خانگی به پا کرد. محصولات همیلتون شامل: آبمیوه گیری, خرد کن, مایکروویو, سرخ کن, توستر, آب مرکبات گیری و... می باشد. یکی از محصولات این شرکت ترازو می باشد که از مشخصات آ..
75,000 تومان
محصولات همیلتون چین با تولید محصولات برقی با کیفیت انقلابی نو در صنعت لوازم خانگی به پا کرد. محصولات همیلتون شامل: آبمیوه گیری, خرد کن, مایکروویو, سرخ کن, توستر, آب مرکبات گیری و... می باشد. یکی از محصولات این شرکت ترازو می باشد که از مشخصات آ..
71,000 تومان