به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
دسته بندی ها
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده
بر اساس تعداد پارچه

نگهدارنده مواد غذایی

نگهدارنده مواد غذایی

به علاوه، تغذيه سالم و حفظ بهداشت مواد غذايي، از دغدغه‌هاي مردم اين دوره و زمانه است. ما بايد بدانيم مواد غذايي را کجا و چطور نگهداري كنيم تا كمترين تغييرات شيميايي در بافت آنها رخ‌دهد. خيلي وقت‌ها يك خطاي ساده در نگهداري خوراكي‌ها و انتخاب نوع ظرفي كه قرار است موادغذايي را داخل آن قرار دهيم، مي‌تواند سلامتمان را به خطر بيندازد. بنابراین دقت در انتخاب ظروف نگهدارنده مناسب برای هر خانه ای امری ضروری تلقی می شود. در این قسمت شوش مال انواع نگهدارنده ها شامل جای قهوه و چای، جای نان، جای قند و شکر و برنج و سرویس کامل آشپزخانه را به شما پیشنهاد می کند.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
نحوه‌ی نگهداری از موادغذایی اهمیت زیادی دارد. همیشه توصیه‌ می‌شود که بیشتر از ظروف شیشه‌ای به جای ظروف پلاستیکی استفاده شود. ست شیشه‌ای پنج‌تکه‌ی «پاشاباغچه» مدل «Polar Set» یکی از انواع مناسب برای نگهداری از موادغذایی است. این ست دو ظرف دایره‌شکل..
150,000 تومان
لیمون ایران تولید کننده لوازم خانه و آشپزخانه با دستیابی به بالاترین سطح کیفی در تولید محصول و همچنین رعایت حقوق مصرف کننده با استفاده از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب توانسته تا محصولات خود را که بیش از 300 قلم کالا بوده ، در اختیار شما قرار دهدآبکش..
26,000 تومان