به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده
بر اساس تعداد پارچه

جای کارد و چنگال

جای کارد و چنگال

برای ساماندهی و منظم بودن کارد و چنگال های خود نیاز به یک ظرف و یک جای مشخص مثل جای کارد و چنگال دارید. جای کارد و چنگال در مدل های مختلف و از جنس های مختلف تولید می شود. از انواع جای کارد و چنگال می توان به جای کاردی کریستال، جای کارد و چنگال بلور و جای کارد و چنگال پلاستیکی اشاره کرد. در فروشگاه اینترنتی شوش مال مطابق نیاز و سلیقه ی خود هر آنچه که می خواهید را انتخاب و خرید کنید

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی River 1153 Cutlery Holder  مشخصات ابعاد  22 × 10 × 7 سانتی‌متر   وزن  719 گرم   جنس  پیوتر   ..
0 تومان
مشخصات فنی River 1720 Cutlery Holder  مشخصات ابعاد  23 × 10 × 7 سانتی‌متر   وزن  769 گرم   جنس  پیوتر   ..
0 تومان
ابعاد طول:22.5 سانتی متر عرض:9.5 سانتی متر ارتفاع:8 ساتی متر ابعاد بسته بندی:24*11*12 سانتی متر وزن: 720 گرم ..
0 تومان
ظروف  کریستال بوهمیا در دنیا شناخته شده که مقام ممتاز کریستال را از دوران کهن تا کنون به نام خود حفظ کرده است.ساختار کریستال از شیشه های سیلیکاتی است و در ترکیب خود حاوی اکسید سرب میباشد ومحصولات بوهمیا به دلیل وجود سرب با درجه ی خلوص بیش از ..
0 تومان
لیزا موری یکی از برندهای معروف و شناخته شده در زمینه کریستال است. لیزا موری محصول  مشترک کشورهای اتریش و ایران است. تمام محصولات تولیدی این برند از کریستال بدون سرب است که برای سلامتی شما هیچ گونه ضرری در پی ندارد. برند لیزا موری به عنوان کری..
0 تومان
این جای کارد و چنگال کریستال بوهمیا چک معروف به کریستال چک دارای 24 درصد کریستال می باشد که علت اصلی استحکام و درخشندگی این کریستال کالیپسو است. جهت خرید آنلاین به شوش مال مراجعه کنید. ..
0 تومان
جای کارد و چنگال کریستال جی سی سی مدل اورانوس دارای 24 درصد کریستال و طراحی بسیار زیبا و خاصی بوده و مناسب هر نوع کارد و چنگالی می باشد. خرید آنلاین از Shooshmall.com. ..
0 تومان
جای کارد و چنگال کریستال جی سی سی مدل هریس دارای 24 درصد کریستال می باشد که موجب درخشندگی و شفافیت بیشتر آن می شود. جا کارد و چنگال جی سی سال ی را از سایت Shooshmall.com دریافت کنید. ..
0 تومان