سس خوری

سس خوری

برای سرو وعده های غذایی اصلی می توانید از انواع سس خوری یا شکر پاش استفاده کنید. این ظروف طوری ساخته شده اند که برای ریختن سس و یا شکر مناسب هستند. دسته ی آن ها بلند کردن و جا به جا کردن این ظروف را ساده تر می کند و لبه ی شیار دار آن ها ریختن سس یا شکر را ممکن می کند. این بخش از شوش مال دائما در حال به روز رسانی است.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنیاطلاعات کلی ابعاد 9.5 × 10.8 سانتی متر مشتمل بر سس‌خوری  جنس بدنه شیشه  قابلیت شستشو دستی , ماشین ظرفشویی  پایه  دارد  جنس پایه شیشه  توضیحات تکمیلی - دارای ارتفاع 10.8 سانتی‌متر - دارای سطح دهانه‌ی 10.3 × 16.2 سانتی‌متر - دارای سطح مقطع در..
30,000 تومان 29,000 تومان
سس خوری سرامیک نارنج از خاص ترین ظرف های سس خوری است که ممکن است تا به حال کمتر دیده باشید. سس خوری سرامیک نارنج در این مدل شبیه به فلفل است که درب آن نیز شبیه به قسمت بالایی فلفل دلمه است. این سس خوری در دو رنگ قرمز و نارنجی تولید می شود، از ویزگ..
0 تومان
مشخصات فنی سس خوری پاشاباغچه مدل دنیزلی کد 18034 اطلاعات کلی  ابعاد 13.5 × 8.5 × 8.5 سانتی متر  مشتمل بر سس‌خوری   جنس بدنه شیشه   سری قابل تنظیم  ندارد   قابلیت ..
0 تومان
مشخصات فنی سس خوری پاشاباغچه مدل دنیزلی کد 18014 اطلاعات کلی  مشتمل بر سس‌خوری   جنس بدنه شیشه   قابلیت شستشو دستی , ماشین ظرفشویی   ..
0 تومان
 پاشاباغچه ترکیه تولید کننده انواع ظروف بلور و شیشه است که در سال 1935 آغاز به کار کرد. در ابتدا به تولید ظروف شیشه ای دست ساز مشغول بود تا اینکه در سال 1955 اولین مرحله از تولیدات صنعتی خود را آغاز کرد. امروزه پاشاباغچه هزاران محصول مختلف تو..
0 تومان