گارانتی بهترین قیمت
به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.

گارانتی بهترین قیمت

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه‌شده در “شوش مال”با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از "شوش مال"، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تائید، اختلاف قیمت آن را به‌طور کامل از ما دریافت کنید. 

برای ارائه "درخواست تضمین بهترین قیمت" باید شرایط زیر وجود داشته باشد:

1. مدل یکسان: محصولات باید ازنظر ویژگی‌های فنی، رنگ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.

2. کالای اصل: ازآنجایی‌که همه کالاهای موجود در "شوش مال" اصل هستند، درخواست کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.

3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آن‌ها نیز تأثیر می‌گذارد.

4. لوازم جانبی اصلی در بسته‌بندی کارخانه: "شوش مال" همه لوازم و قطعات همراه کالا که از طرف شرکت سازنده ارائه می‌شود را بدون تغییر یا کم و کاستی به مشتری تحویل می‌دهد. بنابراین محصولاتی که در سایر فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند، در صورتی امکان مقایسه خواهند داشت که لوازم جانبی و قطعات اصل و باکیفیت به همراه داشته باشند.

5. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

6. کالا برای فروش موجود باشد: کالا باید در زمان ارائه درخواست به "شوش مال"، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود باشد.

 

چگونه درخواست بفرستید؟

 

مدارک زیر را همراه کد سفارش خود، به آدرس ایمیل [email protected] ارسال کنید:

1. پیش‌فاکتور فروشگاه به‌صورت عکس یا فایل اسکن شده؛ پیش فاکتور باید:

- شامل نام فروشگاه، اطلاعات تماس، آدرس و مهر فروشگاه، نام خریدار، تاریخ و مدت اعتبار پیش فاکتور، اطلاعات محصول و نام گارانتی مربوط به آن باشد.

- تا 24 ساعت بعد از زمان ارسال ایمیل توسط مشتری دارای اعتبار باشد.

- صرفاً برای همان محصول به‌صورت تکی و بدون هیچ‌گونه خدمات اضافی باشد.

2. در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول به آدرس ایمیل ذکرشده ارسال شود.


درخواست مشتری باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از خرید از “شوش مال”ارسال شود. بررسی ثبت درخواست تا حداکثر 3 روز کاری انجام می‌شود.پس از ارسال استعلام و در صورت تائید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت‌شده را به‌صورت نقدی به حساب شخص واریز می‌کنیم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن‌های 55303474-021 – داخلی 2 (خدمات پس از فروش) تماس بگیرید. لازم به ذکر است، در صورت مشاهده تخلف یا تلاش برای سوءاستفاده از این طرح، حق عدم پذیرش آن درخواست برای “شوش مال”محفوظ است. به‌این‌ترتیب،“شوش مال”می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود شرایط تضمین بهترین قیمت را تغییر داده یا ارائه آن را متوقف کند