Menu
Your Cart

سرویس استیل سیلا ترکیه

سرویس کامل 22 پارچه جهیزیه استیل سیلا مدل لارا طرح دار کد 101 - Sila Lara 22 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 101
سرویس کامل جهیزیه استیل سیلا در مدل لارا 22 پارچه است. این سرویس که شامل: 4 قابلمه در 4 سایز 18، 20، 22 و 24 همراه با درب استیل، یک تابه دو دسته سایز 24 همراه با درب استیل، زود پز 6 لیتری با درب کلیپسو همراه با واشر، کتری و قوری استیل همراه با درب استیل، 3 قهوه جوش همراه با پایه نگهدارنده و 1 سبد سر..
تومان0
سرویس کامل 22 پارچه جهیزیه استیل سیلا مدل لارا ساده کد 101 - Sila Lara Simple 22 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 105
سرویس کامل جهیزیه استیل سیلا مدل لارا 22 پارچه است. این سرویس یکی دیگر از سرویس های 22 پارچه مدل لارا است که تفاوت این سرویس با مدل لارا طرح دار در طراحی قسمت بیرونی ظروف این سرویس است. سطح بیرونی این سرویس از استیل ساده است و هیچ طرح و رنگی بر روی آن نیست. همانگونه که در تصویر مشخص است این سرویس با..
تومان0
سرویس کامل 22 پارچه جهیزیه استیل سیلا مدل اکول کد 8001 - Sila Ekol 22 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 8001
سرویس کامل جهیزیه استیل سیلا در مدل اکول 22 پارچه است، این سرویس شامل: 4 قابلمه در 4 سایز 18، 20، 22 و 24 همراه با درب استیل، یک تابه دو دسته سایز 24 همراه با درب استیل، زود پز 6 لیتری با درب کلیپسو همراه با واشر، کتری و قوری استیل همراه با درب استیل، 3 قهوه جوش همراه با پایه نگهدارنده و 1 سبد سرخ ک..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل لارا طرح دار کد 206 - Sila Lara 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 206
لارا جز طرح های جنرال محصولات استیل سیلا است. همه ی محصولات سیلا در طرح های مختلف دارای ظاهری متفاوت و منحصر به فرد هستند. این سرویس قابلمه ترکیبی از قالب مدل اکول و طرحی شبیه به مدل لارا است.قالب این قابلمه ها مانند ظروف مدا اکول است اما این دو مدل در طراحی کاملا با هم متفاوت اند. همانگونه که گفته ..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل لارا ساده کد 211 - Sila Lara Simple 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 211
مدل لارا یکی از مدل های سرویس قابلمه های سیلا است. در این مدل قابلمه ها استیل ساده اند و هیچ طرح و نقشی بر روی این ظروف حک نشده. دسته ها و قپه ی درب قابلمه ها ترکیبی از استیل و پلاستیک نسوز است که این پلاستیک به رنگ قرمز است. همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید این سرویس قابلمه دارای 4 قابلمه در سای..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل بوغازیچی طرح دار کد 208 - Sila Boghazichi 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 208
مدل بوغازیچی یکی از طرح های محصولات سیلا است این مدل با طرحی شبیه به مدل لارا تولید می شود، طرح مدل بوغازیچی الهام گرفته از گل ها و غنچه های بهاری است که به رنگ بنفش و نقره ای طراحی شده است. سرویس 10 پارچه سیلا مدل بوغازیچی دارای 4 قابلمه در سایز های 18، 20،22 و 24 همراه با درب استیل و یک تابه دو دس..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل بوغازیچی ساده کد 215 - Sila Boghazichi Simple 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 215
سیلا یکی از قدیمی ترین برند های ترکیه ای در زمینه ی تولید لوازم پخت و پز و پذیرایی است. سرویس 10 پارچه قابلمه استیل مدل بوغازیچی در این سری بدون دخالت هیچ رنگی و به شکل کاملا ساده طراحی شده است. بر روی سطح خارجی ظروف این سرویس خط های مات حک شده است تا این سرویس را از ساده گی کمی دور کند. دسته ها و د..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل اکول طرح دار کد 110 - Sila Ekol 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 110
اکول یکی از طرح های جنرال محصولات استیل سیلا است. همه ی محصولات سیلا در طرح های مختلف دارای ظاهری متفاوت و منحصر به فرد هستند که طرح اکول یکی از زیبا ترین و فانتزی ترین طرح های محصولات سیلا است. سرویس 10 پارچه سیلا مدل اکول دارای 4 قابلمه در سایز های 18، 20،22 و 24 همراه با درب استیل و یک تابه دو دس..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل اکول دسته باکالیت کد 8005 - Sila Ekol 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 8005
سیلا یکی از قدیمی ترین برند های ترکیه ای در زمینه ی تولید لوازم پخت و پز و پذیرایی است. سرویس 10 پارچه قابلمه استیل مدل اکول که در این سری دسته ها از جنس باکالیت و به رنگ قرمز تولید می شوند. دسته های این ظروف از همین مدل در رنگ های صورتی و خاکستری نیز تولید می شوند. بر روی سطح خارجی ظروف این سرویس خ..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا مدل اکول دسته استیل کد 8004 - Sila Ekol 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 8004
سیلا یکی از قدیمی ترین برند های ترکیه ای در زمینه ی تولید لوازم پخت و پز و پذیرایی است. سرویس 10 پارچه قابلمه استیل مدل اکول دسته استیل در این سری بدون دخالت هیچ رنگی و به شکل کاملا ساده طراحی شده است. بر روی سطح خارجی ظروف این سرویس خط های مات حک شده است تا این سرویس را از ساده گی کمی دور کند. دسته..
تومان0
سرویس 10 پارچه تابه و قابلمه استیل سیلا ساده کد 213 - Sila Simple 10 Piece Stainless Steel Cookware Set
موجود نیست
برند: سیلا :: SILA مدل: 213
سرویس 10 پارچه قابلمه استیل در این مدل با دسته هایی به رنگ بنفش طراحی شده است. قالب قابلمه های این سرویس با سرویس های دیگر متفاوت است و حالت خمره ای شکل دارد. این قابلمه ها ظاهری شبیه به قابلمه های مسی قدیمی دارد. درب های این سرویس از جنس استیل است. استیل بکار رفته در این سرویس از بهترین نوع استیل ک..
تومان0
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)