به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده
بر اساس تعداد پارچه

نمک پاش

نمک پاش

انواع نمک پاش و فلفل پاش در این قسمت از شوش مال برای شما فرآهم شده است که از جنس های سرامیک، کریستال، چینی و بلور تولید می شوند. انواع بسیار متفاوتی از این محصولات در بازار وجود دارد و به همین علت این بخش به طور مداوم در حال به روز رسانی می باشد.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی Pasabahce Basic 80221 Salt And Pepper Shaker Set- 6 Pcs  اطلاعات کلی ابعاد  4 × 10 سانتی‌متر   ابعاد بسته‌بندی  15 × 9 × 11 سانتی‌متر   ..
46,000 تومان
نمکدان دوتایی طرح سیر با استند چوبی جنس سرامیک و چوب ابعاد بسته بندی: 9×7/5×15/5 ارتفاع: 6/5 قطر: 5/5سانتی متر ابعاد استند: 15×8/5سانتی متر وزن230: گرم ..
0 تومان
تعداد :2 عدد ابعاد:4/5×4/5سانتی متر ارتفاع: 8سانتی متر ابعاد بسته بندی: 9/5×5/5×9سانتی متر ..
0 تومان
وزن:300 گرم ابعاد استند : 14.5*8 سانتیمتر ابعاد نمکدان : 5*5*5 سانتیمتر ابعاد بسته بندی : 7.5*8.5*16 سانتیمتر ..
0 تومان
ظروف  کریستال بوهمیا در دنیا شناخته شده که مقام ممتاز کریستال را از دوران کهن تا کنون به نام خود حفظ کرده است.ساختار کریستال از شیشه های سیلیکاتی است و در ترکیب خود حاوی اکسید سرب میباشد ومحصولات بوهمیا به دلیل وجود سرب با درجه ی خلوص بیش از ..
0 تومان
ست نمک و فلفل پاش استیل یونیک دارای یک عدد نمک پاش و یک عدد فلفل پاش میباشدو این محصول از جنس استیل ضد زنگ است. ست نمک و فلفل پاش یونیک دارای یک عدد پایه نگهدارنده میباشد. این محصول ساخت کشور چین است. ..
0 تومان
نمک پاش های جفتی سرامیک نارنج در مدل های مختلف و زیبایی تولید می شوند. مدل ماهی یکی از جدیدترین مدل های نمک پاش های جفتی سرامیک نارنج است، این نمک پاش ها به شکل ماهی و از جنس سرامیک تولید می شوند و دارای پایه نگهدارنده از جنس چوب هستند. این ست نمک..
25,000 تومان
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید از ادویه ای استفاده کنید و لی هیچ عطری نداشته باشد. ادویه ها بعد از آسیاب شدن تا مدتی عطر و طعم خود را حفظ می کنند و بعد از مدت زمانی که بگذرد دیگر عطر و طعم اولیه را ندارند پس چه بهتر است که آنها را در زمان مص..
179,000 تومان
 محصولات پاشاباغچه در مدل های متنوعی تولید می شود. نمک پاش جفتی پاشاباغچه یکی دیگر از نمک پاش های بلور پاشاباغچه است. درب این نمک پاش از جنس کروم است. برای خرید و بازدید از محصولات پاشا باغچه به آدرس shooshmall.com فروشگاه اینترنتی شوش مال مر..
27,000 تومان
این نمک پاش زیبا و کوچک از جنس سرامیک است. مدل گرد این نمک پاش می تواند تازگی را به آشپزخانه شما بیاورد، به خصوص با رنگ های شاد و زنده ی این نمک پاش، زیبایی آن دو چندان خواهد بود. نمک پاش های جفتی سرامیک نارنج به صورت گرد و یا توپی شکل طراحی شده ا..
20,000 تومان
ست نمک پاش سرامیکی یکی دیگر از محصولات سرامیک نارنج است. این ست نمک پاش به شکل کدو طراحی شده است و به صورت جفتی تولید می شود. این ست نمک پاش دارای یک پایه نگهدارنده سیاه رنگ از جنس سرامیک می باشد. این نمک پاش زیبا و کوچک از جنس سرامیک است. طرح کدو..
20,000 تومان