Menu
Your Cart

اصلاح موی گوش، بینی و ابرو

مو زن گوش و بینی مک استایلر مدل MC-8809
-5 %
برند: مک استایلر :: M.A.C Styler مدل: MC-8809
مشخصات فنی مو زن گوش و بینی مک استایلر مدل MC-8809  مشخصات تکنولوژی اصلاح  برش مستقیم   جنس تیغه  نانو سیلور   منبع تغذیه  باتری قابل شارژ(بی سیم)   ضد آب (..
تومان227,000 تومان238,800
موزن گوشبینی و ابرو پرومکس مدل 3001
موجود نیست
برند: پرومکس :: Promax مدل: 3001
شما به کمک این موزن می‌توانید موهای داخل بینی، گوش، خط ریش و ابروی خود را اصلاح کنید. این موزن دارای دو سری متفاوت برای کاربردهای مختلف است و قابل شستشو است. دارای تکنولوژی برش مستقیم و تیغه استیل ضد زنگ است و در بهداشتی ترین و دقیق ترین حالت ممکن به فرآیند اصلاح شما کمک می‌کند. ..
تومان0
موزن گوشبینی و ابرو فیلیپس مدل NT9130
موجود نیست
برند: فیلیپس :: Philips مدل: NT9130
داشتن یک وسیله با امکانات پیشرفته برای اصلاح موهای گوش و بینی و ابرو مورد پسند بسیاری از افراد است. موزن NT9130 تولید شده توسط شرکت «فیلیپس» (Philips)، با استفاده از سری اصلاح مستقیم می‌تواند موهای گوش و بینی را با مرزبندی مشخص کوتاه کند. سری این مدل از جنس استیل ضدزنگ است که به مقاومت آن در برابر ه..
تومان0
موزن گوش، بینی و ابرو فیلیپس مدل Philips NT3160 Nose, Ear And Eyebrow Trimmer - NT3160
موجود نیست
برند: فیلیپس :: Philips مدل: NT3160
موهای گوش و بینی در آقایان، ظاهری نازیبا ایجاد می‌کنند و کوتاه‌کردن آن‌ها امری ‌اجتناب‌‎ناپذیر است. دستگاه‌هایی که برای کوتاه‌کردن موهای گوش و بینی طراحی شده‌اند، عموما بسیار ساده و کوچک هستند و امکانات ویژه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است. شرکت «فیلیپس» که در تولید ماشین‌های اصلاح سابقه‌ای طولا..
تومان0
موزن گوش و بینی کوئین مدل NE111
موجود نیست
مدل: موزن گوش و بینی کوئین مدل NE111
موزن گوش، بینی و ابرو «کوئین» (Queen) مدل «NE-111» با تیغه‌ی استیل ضدزنگ , و قابل شست و شو، برای آقایانی که موهای گوش و بینی بلندی دارند ایده آل است. در طراحی بدنه‌ی این دستگاه اصول ارگونومیک رعایت شده‌اند و ازاین‌رو استفاده از آن بسیار آسان است. بدنه‌ی در این مدل به صورتی تعبیه شده که از لیز خوردن ..
تومان0
موزن گوش و بینی پاناسونیک مدل ER115
موجود نیست
مدل: ER115
موهای زائد بدن بسیار آزاردهنده هستند؛ مخصوصا اگر در معرض دید باشند. مثلا موهای گوش و بینی روی ظاهر فرد تأثیرگذارند. در کنار استفاده از وسایل اصلاح سر و صورت و بدن، داشتن یک موزن گوش و بینی ضروری است. «Panasonic ER115» با داشتن تیغه‌های چرخشی و سر باریک به‌راحتی وارد گوش و بینی می‌شود و موهای داخل آن..
تومان0
موزن گوش و بینی مک استایلر مدل M.A.C Styler MC-8808 Nose Trimmer - MC-8808
موجود نیست
برند: مک استایلر :: M.A.C Styler مدل: MC-8808
مشخصات فنی M.A.C Styler MC-8808 Nose Trimmer  مشخصات تکنولوژی اصلاح  برش مستقیم   جنس تیغه  استیل ضد زنگ   منبع تغذیه  باتری قابل شارژ(بی سیم)   ضد آب (قابل..
تومان0
موزن گوش و بینی متئو مدل Matheo MT 15 Nose And Ear Trimmer - MT 15
موجود نیست
برند: متئو :: Matheo مدل: MT 15
موزن گوش و بینی متئو مدل MT 15 مخصوص اصلاح موهای گوش، بینی و ابرو طراحی شده و سری آن به گونه‌ای طراحی شده تا برای این منظور مناسب باشد. البته این مدل یک سری تریمر خطی نیز دارد که به کاربرد دستگاه افزوده است. از این رو این مدل می‌تواند برای آقایانی که موهای صورت پرپشتی دارند بسیار مفید باشد. سری چرخش..
تومان0
نمایش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)