گرم کن غذا، خرید اینترنتی انواع گرمکن غذا، گرم کن برقی، گرم کن برقی غذا، ظرف غذای برقی، گرم نگهدارند
به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده
بر اساس تعداد پارچه

گرم کن غذا

گرم کن غذا

ظرف گرم کن غذا که از محصولات جدید تولید شده در بازار لوازم آشپزخانه است؛ ظرفی است چند منظوره که با انرژی الکتریکی کار می کند. این ظرف قابلیت گرم کردن و گرم نگه داشتن غذا را دارد. اگر همیشه دغدغه ی فکری شما این بوده که چگونه برای کودک خود که به مدرسه می رود غذای گرم بگذارید، گرم کن غذا این مشکل را حل کرده است. این ظرف بدون داشتن خطر برق گرفتگی باعث می شود کودک شما در مدت زمان حداکثر 30 دقیقه غذا ی خود را بدون انتقال غذا از ظرفی به ظرفی دیگر گرم کند. گرم کن غذا دارای چند محفظه ی جدا گانه برای نگهداری چند نوع غذا می باشد. بدنه ی این ظروف غالبا از جنس نوعی پلاستیک نسوز یا استیل است. انواع گرم کن غذا را در اندازه ها و مدل های مختلف در رنگ های زیبا از این قسمت از فروشگاه اینترنتی شوش مال ببینید و خریداری کنید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
گرم کن غذا از دیگر محصولات پرارین است که با انرژی برق غذا را در مدت زمان 15 دقیقه برای شما گرم می کند. گرم کن غذای پرارین در دو رنگ مختلف به نام وندا و ترند تولید می شود. گرم کن غذای پرارین 200 وات توان دارد و دارای چند محفظه ی جداگانه برای نگهدار..
0 تومان
گرم کن غذا از دیگر محصولات پرارین است که با انرژی برق غذا را در مدت زمان 15 دقیقه برای شما گرم می کند. گرم کن غذای پرارین در دو رنگ مختلف به نام وندا و ترند تولید می شود. گرم کن غذای پرارین در مدل ترند با قالب بیضی 200 وات توان دارد و دارای چند مح..
0 تومان