Menu
Your Cart

گرم کن غذا

گرم کننده موم پرينسلي مدل PR512AT Princely PR512AT Wax Heater
موجود نیست
برند: پرنسلی :: Princely مدل: PR512AT
کندن موها به‌وسیله موم یکی از قدیمی‌ترین روش‌های اصلاح موهای بدن است که امروزه هم مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای اینکه بتوان موم را روی پوست مالید باید ابتدا گرم و ذوب شود. برای گرم کردن موم هم روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از راحت‌ترین آن‌ها استفاده از گرم‌کن‌های برقی است. گرم‌کن موم «پرینسلی» (P..
تومان0
گرم کن غذا برقی پرارین مدل وندا کد 1004 - Prarin Vanda Food Heater
پرفروش موجود نیست
برند: پرارین :: Prarin مدل: 1004
گرم کن غذا از دیگر محصولات پرارین است که با انرژی برق غذا را در مدت زمان 15 دقیقه برای شما گرم می کند. گرم کن غذای پرارین در دو رنگ مختلف به نام وندا و ترند تولید می شود. گرم کن غذای پرارین 200 وات توان دارد و دارای چند محفظه ی جداگانه برای نگهداری چند نوع غذا می باشد. قابل ذکر است که ظرف داخلی (جدا..
تومان0
گرم کن غذا برقی پرارین مدل ترند کد 1003 - Prarin Trend Food Heater
موجود نیست
برند: پرارین :: Prarin مدل: 1003
گرم کن غذا از دیگر محصولات پرارین است که با انرژی برق غذا را در مدت زمان 15 دقیقه برای شما گرم می کند. گرم کن غذای پرارین در دو رنگ مختلف به نام وندا و ترند تولید می شود. گرم کن غذای پرارین در مدل ترند با قالب بیضی 200 وات توان دارد و دارای چند محفظه ی جداگانه برای نگهداری چند نوع غذا می باشد. قابل ..
تومان0
گرم کن آینه حمام رکسوا مدل WHF-50100A
موجود نیست
برند: رکس::: Rex مدل: WHF-50100A
صفحه ای بسیار نازک و چسبدار ، که براحتی به پشت شیشه آینه حمام نصب و بعد ازمتصل شدن به برق شهری 220 ولت قادر است بسرعت سطح مورد نظر را گرم و مانع ازتشکیل بخار آب بروی آینه در هنگام استحمام شود . مصرف برق بسیارکم همراه با ایمنی بالایی دارد ضمنی که جهت استفاده مداوم از این محصول ، می توانید سیم های آ..
تومان0
کشوی گرم کن بوش مدل BIC630NS1
موجود نیست
برند: بوش :: Bosch مدل: BIC630NS1
در آشپزخانه‌های امروزی که تمام وسایل در طراحی و کاربرد به‌روز می‌شوند، وسایلی هم مانند کشو گرم‌کن ساخته می‌شوند تا در آشپزخانه‌تان را مجهزتر کنند. این کشوها معمولا در پایین فر قرار می‌گیرند. کاربردشان هم از اسمشان مشخص است؛ گرم نگه‌داشتن که می‌تواند ظرف باشد یا مواد غذایی. البته برخی‌شان امکان پختن ..
تومان0
آبگرم کن دیواری فکر مدل CLERO
موجود نیست
برند: فکر :: Fakir مدل: CLERO
آبگرمکن‌ها یکی از لوازم ضروری برای هر خانه و محل کاری هستند، و ابعاد و اندازه‌های مختلفی دارند. آبگرمکن‌های دیواری یکی از انواع مختلف آبگرمکن هستند که به دلیل اشغال فضای بسیار کمتر، بسیار محبوب شده‌اند و می‌توان از آن‌ها در فضاهای کوچک استفاده کرد. یکی از آبگرمکن‌های دیواری که اندازه کوچکی دارد، آبگ..
تومان0
آبگرم کن دیواری فکر مدل CALENTA
موجود نیست
برند: فکر :: Fakir مدل: CALENTA
ابعاد کالا 35x25x15 سانتی‌متر وزن کالا 6 کیلوگرم حجم مخزن مخزن ندارد لیتر سایر توضیحات د..
تومان0
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)