Menu
Your Cart

گرم کن غذا

کشوی گرم کن بوش مدل BID630NS1
-5 %
برند: بوش :: Bosch مدل: BID630NS1
حتما برایتان پیش آمده که منتظر یکی از اعضای خانواده باشید و بخواهید تا آمدنش غذا گرم بماند. یا مقداری قهوه با دمای دلخواهتان داشته باشید. برای چنین مواقعی شاید راهکارهای مختلفی باشد اما یکی از این راه‌ها استفاده از کشوی گرم‌کن است. این کشو می‌تواند این کارها را انجام دهد اما کاربردش به همین ختم نمی‌..
تومان14,060,000 تومان14,799,000
گرم کننده موم پرينسلي مدل PR512AT Princely PR512AT Wax Heater
موجود نیست
برند: پرنسلی :: Princely مدل: PR512AT
کندن موها به‌وسیله موم یکی از قدیمی‌ترین روش‌های اصلاح موهای بدن است که امروزه هم مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای اینکه بتوان موم را روی پوست مالید باید ابتدا گرم و ذوب شود. برای گرم کردن موم هم روش‌های مختلفی وجود دارد که یکی از راحت‌ترین آن‌ها استفاده از گرم‌کن‌های برقی است. گرم‌کن موم «پرینسلی» (P..
تومان0
گرم کن غذا برقی پرارین مدل وندا کد 1004 - Prarin Vanda Food Heater
پرفروش موجود نیست
برند: پرارین :: Prarin مدل: 1004
گرم کن غذا از دیگر محصولات پرارین است که با انرژی برق غذا را در مدت زمان 15 دقیقه برای شما گرم می کند. گرم کن غذای پرارین در دو رنگ مختلف به نام وندا و ترند تولید می شود. گرم کن غذای پرارین 200 وات توان دارد و دارای چند محفظه ی جداگانه برای نگهداری چند نوع غذا می باشد. قابل ذکر است که ظرف داخلی (جدا..
تومان0
گرم کن غذا برقی پرارین مدل ترند کد 1003 - Prarin Trend Food Heater
موجود نیست
برند: پرارین :: Prarin مدل: 1003
گرم کن غذا از دیگر محصولات پرارین است که با انرژی برق غذا را در مدت زمان 15 دقیقه برای شما گرم می کند. گرم کن غذای پرارین در دو رنگ مختلف به نام وندا و ترند تولید می شود. گرم کن غذای پرارین در مدل ترند با قالب بیضی 200 وات توان دارد و دارای چند محفظه ی جداگانه برای نگهداری چند نوع غذا می باشد. قابل ..
تومان0
کشوی گرم کن بوش مدل BIC630NS1
موجود نیست
برند: بوش :: Bosch مدل: BIC630NS1
در آشپزخانه‌های امروزی که تمام وسایل در طراحی و کاربرد به‌روز می‌شوند، وسایلی هم مانند کشو گرم‌کن ساخته می‌شوند تا در آشپزخانه‌تان را مجهزتر کنند. این کشوها معمولا در پایین فر قرار می‌گیرند. کاربردشان هم از اسمشان مشخص است؛ گرم نگه‌داشتن که می‌تواند ظرف باشد یا مواد غذایی. البته برخی‌شان امکان پختن ..
تومان0
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)