نان پز، خرید اینترنتی انواع نان پز، دستگاه نان پز، نان پز برقی، نان پز عرشیا، نان پز مولینکس، نان پز
به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.
قیمت
تولیدکنندگان
بر اساس کشور سازنده

نان پز

نان پز

یکی از مدرن ترین دستگاه های برقی مورد استفاده در آشپزخانه دستگاه نان پز است. دستگاه نان پز ظاهری شبیه به سرخ کن دارد و قابلیت پخت انواع نان فانتزی، نان کلاسیک، نان فرانسوی، نان شیرین و حتی خمیر پیتزا و خمیر پاستا را دارد. هر دستگاه نان پز خصوصیات، تنظیمات و کاربرد خاص خود را دارد، اما شیوه ی کار همه ی این دستگاه ها شبیه به هم است. شیوه ی کار دستگاه نان پز به این صورت است که در ابتدا مواد اولیه مثل آب و آرد را در داخل مخزن پخت ریخته و تنظیمات نان مورد نظری را که میخواهید پخته شود انتخاب می کنید. دستگاه به صورت خودکار مواد اولیه را مخلوط میکند، به مقدار مورد نیاز هر نان ورز می دهد و در زمان مشخصی که شما برای آن تنظیم کرده اید شروع به پخت نان می کند. از جمله برند هایی که دستگاه نان پز تولید می کنند می توان به، نان پز مولینکس، نان پز عرشیا، نان پز تفال ، نان پز دلونگی و... اشاره کرد. در این قسمت از فروشگاه اینترنتی شوش مال انواع نان پز را با مقایسه قیمت و کارایی خرید کنید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
دارای 130 برنامه به عمل آوردن مارمالات، ماست، شیرینی و کماج دارای چهار سوراخ فلزی تعبیه شده جهت پخت نان های فرانسوی، نان های بدون مواد چسبنده گندم و پخت کیک دارای برنامه اضافه پخت پاستا، پیتزا و بیسکوئیت و ‏.‏‏.‏‏.‏ تاب..
683,000 تومان
نان پز برقی عرشیا کد Arshia Bread Maker - BM110-1817: امروزه پخت نان از جمله سرگرمی های خانم های خانه دار به شمار میرود. شما با استفاده از دستگاه نان پز و برنامه های مختلف آن میتوانید به صورت خودکار تمام مراحل نان پزی و شیرینی پزی را انجام دهی..
0 تومان