تخم مرغ پز

تخم مرغ پز

یکی دیگر از دستگاه هایی که کار پخت و پز را در آشپزخانه آسان کرده است دستگاه تخم مرغ پز است. شاید این دستگاه در نگاه اول یک دستگاه کم کاربرد به نظر برسد، اما قابل ذکر است که این دستگاه به ظاهر ساده و کم کاربرد تخم مرغ را به بهترین شکل و با حفظ ارزش های غذایی تهیه می کند. دستگاه تخم مرغ پز در مدل های مختلف و با ظرفیت های متفاوت تولید می شود. این دستگاه با انرژی برق به راحتی با مقدار کمی آب کار می کند. برای اینکه غذایی سالم را به اعضای خانواده خود و مخصوصا کودکان دلبندتان بدهید بهتر است از وسایلی استفاده کنید که همزمان با پخت غذا از ارزش غذایی آن کم نکند. دستگاه تخم مرغ پز یک دستگاه مناسب برای تهیه غذایی مناسب و سرشار از مواد مغذی است.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
دارای لیوان مدرج برای تنظیم میزان پخت سیستم محافظت در برابر بی آبی دارای لامپ کنترل و زنگ هشدار دهنده قدرت 350 وات قابلیت آب پز و عسلی کردن سریع تا 7 عدد تخم مرغ دارای چهار ظرف مخصوص جهت بخار پز کردن سریع سبزیجات ..
245,000 تومان
توان 380 وات دارای چراغ نمایشگر حرارت دارای پیمانه ی آب مخزن قابلیت پخت همزمان 7 عدد تخم مرغ خرید اینترنتی محصولات بلانزو از طریق Shooshmall.com ..
84,000 تومان