شوفاژ برقی

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
شوفاژ برقی «فلر» مدل «OR25130» دستگاهی کاربردی برای فصول سرد است که توسط این شرکت معتبر به بازار عرضه می‌شود. از این شوفاژ برقی می‌توان در مغازه‌های کوچک، ادارات و... استفاده کرد. این شوفاژ برقی دارای 13 پره است و با توان بالایی که ..
0 تومان
شوفاژ برقی فلر مدل ORF23111 دستگاهی کاربردی برای فصل سرد است که توسط این شرکت معتبر به بازار عرضه شده. از این شوفاژ برقی می توان در مغازه های کوچک، ادارات و ... استفاده کرد. این شوفاژ برقی دارای 11 پره است و با توان بالایی که دارد می تواند یک اتاق..
0 تومان 1,484,000 تومان
رادیاتور برقی «فلر» (Feller) مدل OR 25131، محصولی با طراحی بسیار زیبا، شیک، پرقدرت و مقرون‌به‌صرفه است که برای مصارف خانگی مثل استفاده در اتاق‌خواب، گزینه‌ی بسیار مناسبی است. این رادیاتور 13 پره، با حداکثر توان گرمایشی بسیار بالا و قابلیت تنظیم دم..
0 تومان
شوفاژ برقی مدل «OR2510» از محصولات کارآمد ساخت شرکت «هاردستون» است که با برخورداری از موتور قدرتمند 2500 وات می‌تواند به‌خوبی از عهده‌ی گرم‌کردن محیط‌های کوچک و متوسط بربیاید. این دستگاه با استفاده از گرمایش روغن داخلی و چرخش آن در پره‌ها داغ شده و د..
0 تومان
این روزها وسایل و تجهیزات مختلفی برای گرمایش خانه و محیط کار طراحی، تولید و به بازار عرضه شده‌اند که هر کدام برای مصارف خاصی مناسب هستند. شوفاژهای برقی یکی از این وسایل پرکاربرد هستند که ظاهری مشابه رادیاتورهای کلاسیک دارند. شوفاژ برقی «هاردستون» مدل..
0 تومان
دستگاه‌های برقی و گازی مختلفی برای گرمایش در فصول سرد مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ از بخاری‌های گازی و برقی گرفته تا اسپلیت‌ها و رادیاتورها. در این میان شوفاژهای برقی نیز از لوازم کاربردی هستند که معمولا برای گرم‌کردن محیط‌های کوچک و متوسط و فضاهایی ک..
0 تومان
شوفاژ برقی هاردستون مدل OR2507 دارای 11 پره است و برای گرم کردن فضایی نسبتاً کوچک مناسب است. این دستگاه بسیار کاربردی است و طراحی زیبایی دارد. در زیر دستگاه دو پایه بسته می‌شود که هرکدام دارای دو چرخ است. به کمک این چهار چرخ می‌توان دستگاه را که نسبت..
0 تومان
شوفاژ برقی «فلر» مدل «ORF28130» دستگاهی کاربردی برای فصل سرد است. این شوفاژ برقی دارای 13 پره است و با توان بالایی که دارد، می‌تواند یک اتاق بزرگ یا سالن کوچک تا متوسط را گرم کند و برای اقامت با آرامش مناسب سازد. بدنه‌ طراحی زیبایی دارد و طوری ساخته ..
0 تومان
رادیاتور برقی «فلر» (Feller) مدل ORF 28131، ساده، زیبا، شیک و پرقدرت طراحی‌شده که برای مصارف خانگی مثل استفاده در اتاق‌خواب، گزینه‌ی بسیار مناسبی است. این رادیاتور 13 پره، با حداکثر توان گرمایشی بسیار بالا و توان فن 500 و..
0 تومان
شوفاژ برقی فلر مدل OR23110 دستگاهی کاربردی برای فصل سرد است که توسط این شرکت معتبر به بازار عرضه شده. از این شوفاژ برقی می توان در مغازه های کوچک، ادارات و ... استفاده کرد. این شوفاژ برقی دارای 11 پره است که طراحی ظریفی داشته و به زیباترشدن و کارآمد ..
0 تومان
شوفاژ برقی فلر مدل OR20090 دستگاهی کاربردی برای فصل سرد است که توسط این شرکت معتبر به بازار عرضه شده. از این شوفاژ برقی می توان در مغازه های کوچک، ادارات و ... استفاده کرد. این شوفاژ برقی دارای 9  پره است که طراحی ظریفی داشته و به زیباترشدن و کارآمد ..
0 تومان