Menu
Your Cart

ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی

ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
موجود نیست
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
تومان0

بشقاب غذا خوری دورالکس در این مدل با رنگ دودی و با طرحی ساده تولید شده که مطابق سلیقه ی افرادی است که ظروف ساده و کلاسیک را میپسندند. ظروف بلور دورالکس در برابر ضربه و شوک حرارتی مقاوم اند. ظروف بلور دورالکس را به راحتی میتوان در ماکروفر، ماشین ظرفشویی و حتی فریزر قرار داد. دورالکس از معروفترین تولید کننده گان ظروف بلور در سراسر جهان است که به تولید بلور مقاوم مشهور و شناخته شده است. اگر میخواد ظروف غذا خوری با دوام و با کیفیت داشته باشید، بلور دورالکس بهترین گزینه برای انتخاب شماست. در فروشگاه اینترنتی شوش مال میتوانید ظروف بلور دورالکس را به صورت اینترنتی خرید کنید و در کوتاهترین زمان درب منزل تحویل بگیرید.

عمومی
برند دورالکس
نوع انواع بشقاب
کشور تولید کننده فرانسه
ویژگی های فیزیکی
ابعاد قطر 23.5cm
تعداد پارچه ها شش پارچه
جنس بلور
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته ست بشقاب غذاخوری شامل شش عدد بشقاب
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده اين محصول توسط شما به درستي صورت پذيرد؛ اما ممكن است 5% تغيير در رنگ وطرح محصول واقعي به دليل وضوح متفاوت مانيتور شما يا نورپردازي در زمان عكس برداري وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزايش صحت ودقت انعكاس محصول واقعي است و براي فروش نيست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خريداران محترم تقاضا مي شود تا هر گونه شكستن يا آسيب به محصول را در حين نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحويل به قسمت خدمات پس از فروش اطلاع دهند تا تيم ما توضيحات لازم در مورد معيارهای جا به جايي محصول را ارائه دهند. لطفا قوانين مرجوعي شوش مال را مطالعه فرماييد. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانين مرجوعي قرار نمی گيرد. ضمنا نقايص ساخت محصول مشمول گارانتي ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامي اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترين ميزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص يا نادرست لطفآ آن را گزارش كنيد. به نظر شما ويژگي ذكرنشده مهمي براي اين محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگوييد. آيا تمايل داريد تا ديدگاهتان را درمورد تصاوير يا قيمت پايين تراين محصول بيان كنيد؟ با ما درارتباط باشيد.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب