Menu
Your Cart

بشقاب

بشقاب پاشاباغچه مدل 10479 بسته 6 عددی
-5 %
برند: پاشا باغچه :: Pasabahce مدل: 10479
مشخصات فنی   اطلاعات کلی ابعاد بسته‌بندی  30X30X10 سانتی‌متر   ابعاد  قطر : 27 سانتی‌متر   وزن بسته‌بندی  2000 گرم   وزن  200 گرم   ..
تومان185,000 تومان195,000
ست بشقاب غذا خوری دورالکس عسلی - Duralex Amber
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 512970
دورالکس فرانسه از جمله برند های شناخته شده در سرار جهان و تولید کننده ظروف بلور و سرویس بلور مقاوم است، بلور دورالکس فرانسه را در داخل ماکروفر، ماشین ظرفشویی و حتی فریزر میتوان قرار داد بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به این ظروف بلور برسد. محصولات دورالکس شامل انواع بشقاب غذا خوری، پیش دستی، لیوان، کاسه..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس سفیر - Duralex Saphir
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 3006F F06
شرکت دورالکس فرانسه یکی از پیشتازان عرضه تولید سرویس بلور و ظروف بلور مقاوم است. محصولات دورالکس در سرتاسر جهان شناخته شده هستند. دلیل آن هم مقاومت بالای محصولات دورالکس است. شما می توانید به سادگی محصولات دورالکس را در مایکروفر قرار دهید و یا ظروف دورالکس را با ماشین ظرفشویی بشویید. محصولات دورالکس..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس ساده - Duralex Clear
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 513870
دورالکس فرانسه از جمله برند های شناخته شده در سرار جهان است. دورالکس فرانسه تولید کننده ظروف بلور و سرویس بلور مقاوم است، شما میتوانید محصولات بلور دورالکس را در داخل ماکروفر، ماشین ظرفشویی و حتی فریزر قرار دهید بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به این ظروف بلور برسد. محصولات دورالکس شامل انواع بشقاب غذا خ..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس دودی
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 3006C F06
بشقاب غذا خوری دورالکس در این مدل با رنگ دودی و با طرحی ساده تولید شده که مطابق سلیقه ی افرادی است که ظروف ساده و کلاسیک را میپسندند. ظروف بلور دورالکس در برابر ضربه و شوک حرارتی مقاوم اند. ظروف بلور دورالکس را به راحتی میتوان در ماکروفر، ماشین ظرفشویی و حتی فریزر قرار داد. دورالکس از معروفترین تولی..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس بوریواژ صورتی
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 500080
بشقاب غذا خوری تخت بلور دورالکس در طرح بوریواژ صورتی از جمله ظروف تولید شده در طرح بوریواژ صورتی است. بشقاب غذا خوری بوریواژ صورتی مخصوص سرو برنج است. ظروف تولید شده دورالکس در برابر شوک حرارتی و ضربه بسیار مقاوم هستند. شرکت دورالکس فرانسه یکی از پیشتازان عرضه تولید سرویس بلور و ظروف بلور مقاوم است ..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس بوریواژ دودی - Duralex Beau Rivage Creole
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 234124
دورالکس فرانسه از جمله برند های شناخته شده در سرار جهان است. دورالکس فرانسه تولید کننده ظروف بلور و سرویس بلور مقاوم است، شما میتوانید محصولات بلور دورالکس را در داخل ماکروفر، ماشین ظرفشویی و حتی فریزر قرار دهید بدون اینکه کوچک ترین آسیبی به این ظروف بلور برسد. محصولات دورالکس شامل انواع بشقاب، پیش ..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس بوریواژ آبی
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 517250
خرید اینترنتی ست بشقاب غذا خوری بلور دورالکس فرانسه از فروشگاه اینترنتی شوش مال. طرح بوریواژ یکی از طرح های زیبای ساخت شرکت بلور دورالکس فرانسه است که در رنگهای مختلف تولید و به بازار عرضه میشود. بلور دورالکس از جمله مقاوم ترین بلور تولید شده در جهان است که در کشور فرانسه تولید و به بازار های جهانی ..
تومان0
ست بشقاب غذا خوری دورالکس آبی - Duralex Marine
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 516000
شرکت دورالکس فرانسه یکی از پیشتازان عرضه تولید سرویس بلور و ظروف بلور مقاوم است. محصولات دورالکس در سرتاسر جهان شناخته شده هستند. دلیل آن هم مقاومت بالای محصولات دورالکس است. شما می توانید به سادگی محصولات دورالکس را در مایکروفر قرار دهید و یا ظروف دورالکس را با ماشین ظرفشویی بشویید. محصولات دورالکس..
تومان0
ست بشقاب سوپ خوری دورالکس عسلی - Duralex Amber
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 512950
بشقاب سوپ خوری بلور دورالکس در این مدل ساده و به رنگ عسلی تولید شده. بشقاب سوپ خوری دورالکس با عمق زیاد مناسب برای سرو سوپ و آش میتواند باشد همچنین در سایت shooshmall.com شما میتوانید بقیه محصولات بلور دورالکس را که با این طرح و رنگ تولید شده اند ببینید و به راحتی یک سرویس غذا خوری کامل از هر طرح و ..
تومان0
ست بشقاب سوپ خوری دورالکس سفیر - Duralex Saphir
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 3007F F06
بشقاب سوپ خوری که از آن به عنوان بشقاب خورش خوری نیز استفاده میشود بسیار کاربردی است. اگه غذایی داشته باشید که مقداری آبکی باشد قطعا نمیتوانید آن را در ظروف یا بشقاب های تخت سرو کنید و حتما نیاز به بشقاب گود خورش خوری یا سوپ خوری دارید. یکی از اقلام تولید شده توسط شرکت بلور دورالکس همین ظروف سوپ خور..
تومان0
ست بشقاب سوپ خوری دورالکس ساده - Duralex Clear
موجود نیست
برند: دورالکس :: Duralex مدل: کد 512850
از اقلام تولید شده توسط شرکت دورالکس میتوان به بشقاب سوپ خوری بلور دورالکس اشاره کرد. بشقاب سوپ خوری که از آن به عنوان بشقاب خورش خوری نیز ممکن است استفاده شود بسیار کاربردی است. اگر غذایی داشته باشید که مقداری آبکی باشد قطعا نمیتوانید آن را در ظروف یا بشقاب های تخت سرو کنید و حتما نیاز به بشقاب گود..
تومان0
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)