جای کارد و چنگال

جای کارد و چنگال

برای ساماندهی و منظم بودن کارد و چنگال های خود نیاز به یک ظرف و یک جای مشخص مثل جای کارد و چنگال دارید. جای کارد و چنگال در مدل های مختلف و از جنس های مختلف تولید می شود. از انواع جای کارد و چنگال می توان به جای کاردی کریستال، جای کارد و چنگال بلور و جای کارد و چنگال پلاستیکی اشاره کرد. در فروشگاه اینترنتی شوش مال مطابق نیاز و سلیقه ی خود هر آنچه که می خواهید را انتخاب و خرید کنید

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی River 1153 Cutlery Holder  مشخصات ابعاد  22 × 10 × 7 سانتی‌متر   وزن  719 گرم   جنس  پیوتر   ..
119,000 تومان 115,000 تومان
لیزا موری یکی از برندهای معروف و شناخته شده در زمینه کریستال است. لیزا موری محصول  مشترک کشورهای اتریش و ایران است. تمام محصولات تولیدی این برند از کریستال بدون سرب است که برای سلامتی شما هیچ گونه ضرری در پی ندارد. برند لیزا موری به عنوان کری..
0 تومان
جای کارد و چنگال کریستال جی سی سی مدل هریس دارای 24 درصد کریستال می باشد که موجب درخشندگی و شفافیت بیشتر آن می شود. جا کارد و چنگال جی سی سال ی را از سایت Shooshmall.com دریافت کنید. ..
0 تومان
جای کارد و چنگال کریستال جی سی سی مدل اورانوس دارای 24 درصد کریستال و طراحی بسیار زیبا و خاصی بوده و مناسب هر نوع کارد و چنگالی می باشد. خرید آنلاین از Shooshmall.com. ..
0 تومان
ابعاد طول:22.5 سانتی متر عرض:9.5 سانتی متر ارتفاع:8 ساتی متر ابعاد بسته بندی:24*11*12 سانتی متر وزن: 720 گرم ..
0 تومان
این جای کارد و چنگال کریستال بوهمیا چک معروف به کریستال چک دارای 24 درصد کریستال می باشد که علت اصلی استحکام و درخشندگی این کریستال کالیپسو است. جهت خرید آنلاین به شوش مال مراجعه کنید. ..
0 تومان
ظروف  کریستال بوهمیا در دنیا شناخته شده که مقام ممتاز کریستال را از دوران کهن تا کنون به نام خود حفظ کرده است.ساختار کریستال از شیشه های سیلیکاتی است و در ترکیب خود حاوی اکسید سرب میباشد ومحصولات بوهمیا به دلیل وجود سرب با درجه ی خلوص بیش از ..
0 تومان
مشخصات فنی River 1720 Cutlery Holder  مشخصات ابعاد  23 × 10 × 7 سانتی‌متر   وزن  769 گرم   جنس  پیوتر   ..
0 تومان