به استحضار می رساند؛ با توجه به نوسان قیمت ها، لطفا قبل از ثبت سفارش نسبت به استعلام قیمت اطلاع حاصل نمایید.

سطل و کفشوی چرخشی پلین

سطل و کفشوی چرخشی پلین
مدل کالا: سطل و کفشوی چرخشی پلین
موجودی: در انبار
115,000 تومان
تعداد: اضافه به سبد خرید

برای راحت کردن کارهای یکنواخت نظافت منزل، پیشنهاد ویژه ی "شوش مال" به شما، سطل و کفشوی چرخشی پلین است. جنس الیاف این کفشو از نانوفایبر می باشد که باعث می شود تا بعد از بارها استفاده و شستشوی آن، باز هم تمیز بماند و چرک را به خود نگیرد. بدون نیاز به پدال، تنها با گرداندن دسته ی این کفشوی به سادگی آن را بفشارید و سطوح را تمیز کنید. دسته ی این کفشوی بسیار بلند است و دسترسی به هر گوشه ای را برای شما ساده می کند. این دسته ی فلزی با دوام است و مدت زیادی برای شما کار خواهد کرد،  شستشوی این کفشو حتی بدون دست زدن به سری آن تنها با چرخاندن دسته ی آن ممکن است. در هنگام تمیز کردن سطوح می توانید کفشو را به صورت 360 درجه بپرخانید تا تمام سطوح را به طور عالی پاک کند. این کفشو دارای سری های متعدد می باشد که می توانید آن ها را به صورت دوره ای عوض کنید و یا هر کدام را برای یک مکان خاص به کار ببرید. یکی برای اتاق ها، یکی برای سرویس های بهداشتی و یکی هم برای محیط های خارجی منزل، یا هر جای دیگر. برای خرید این محصول کاربردی، نیازی به پرداخت پول زیادی که در تبلیغات شنیده اید، ندارید.

عمومی
برند پلین
نوع محصولات تی وی
ویژگی های فیزیکی
رنگ بنفش - آبی
تعداد تکه ها شش تکه
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته یک عدد سطل و کفشوی پلین شامل تی، سطل، سبد مخصوص شستشو، یک عدد سری نانوفایبر و دو عدد سری اضافه
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده اين محصول توسط شما به درستي صورت پذيرد؛ اما ممكن است 5% تغيير در رنگ وطرح محصول واقعي به دليل وضوح متفاوت مانيتور شما يا نورپردازي در زمان عكس برداري وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزايش صحت ودقت انعكاس محصول واقعي است و براي فروش نيست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خريداران محترم تقاضا مي شود تا هر گونه شكستن يا آسيب به محصول را در حين نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحويل به قسمت خدمات پس از فروش با تماس به سامانه تلفني شوش مال اطلاع دهند تا تيم ما توضيحات لازم در مورد معيارهای جا به جايي محصول را ارائه دهند. لطفا قوانين مرجوعي شوش مال را مطالعه فرماييد. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانين مرجوعي قرار نمی گيرد. ضمنا نقايص ساخت محصول مشمول گارانتي ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامي اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترين ميزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص يا نادرست لطفآ آن را گزارش كنيد. به نظر شما ويژگي ذكرنشده مهمي براي اين محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگوييد. آيا تمايل داريد تا ديدگاهتان را درمورد تصاوير يا قيمت پايين تراين محصول بيان كنيد؟ با ما درارتباط باشيد.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب