سرویس آرکوپال بورمیولی 26 پارچه مربع مدل سفید ساده - Bormioli Parma 26 PCS Dinnerware Set

ویژه سرویس آرکوپال بورمیولی 26 پارچه مربع مدل سفید ساده - Bormioli Parma 26 PCS Dinnerware Set
مدل کالا: سفید ساده
موجودی: در انبار
537,100 تومان 505,000 تومان
تعداد: اضافه به سبد خرید

یکی دیگر از جنس های سرویس پذیرایی آرکوپال است که از چینی سبک تر می باشد. از طروف آرکوپال درماکروفر و ماشین ظرفشویی می توان استفاده نمود. این ظروف در قالب ها و طرح های مختلف در بازار وجود دارد. یکی از سرویس های آرکوپال که تنوع طرح و قالب دارد آرکوپال اسپانیا است که هم سبک است و هم از نظر قیمت با هم نوع خودش قابل مقایسه نیست. محصولات بورمیولی در سه قالب گرد، مربع و بیضی تولید می شود. در این قسمت قالب مربع تولیدات بورمیولی را مشاهده می کنید که بدون طرح تولید شده است. این محصول جز محصولات پرطرفدار بورمیولی است زیرا با هر نوع میز پذیرایی و چیدمانی قابل ست شدن است. بورمیولی تولیدات خود را در قالب های گرد، مربع، بیضی و مثلث تولید می کند که شما در هر قالب دلخواه می توانید ظروف سفید ساده را خریداری نمایید. بورمیولی برند معروف و شناخته شده کشور اسپانیا در زمینه تولید ظروف آرکوپال است.

عمومی
برند بورمیولی
نوع ظروف آرکوپال
کشور تولید کننده اسپانیا
ویژگی های فیزیکی
ابعاد بشقاب پلوخوری: 27*27 سانتی متر/ بشقاب خورش خوری: 22.5*22.5 سانتی متر/ پیش دستی: 20*20 سانتی متر/ کاسه ماست: 11.5*11.5 سانتی متر/ کاسه بزرگ: 25*25 سانتی متر/ دیس: 31*31 سانتی متر/
تعداد پارچه ها 26 پارچه
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته سرویس آرکوپال 6 نفره شامل: 6 عدد بشقاب پلو خوری، 6 عدد بشقاب خورش خوری، 6 عدد کاسه ماست، 6 عدد پیش دستی، 1 عدد کاسه بزرگ، 1 عدد دیس
قابلیت ها و امکانات
قابل استفاده در مایکروفر بله
قابل شست و شو با ماشین ظرفشویی بله
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده اين محصول توسط شما به درستي صورت پذيرد؛ اما ممكن است 5% تغيير در رنگ وطرح محصول واقعي به دليل وضوح متفاوت مانيتور شما يا نورپردازي در زمان عكس برداري وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزايش صحت ودقت انعكاس محصول واقعي است و براي فروش نيست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خريداران محترم تقاضا مي شود تا هر گونه شكستن يا آسيب به محصول را در حين نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحويل به قسمت خدمات پس از فروش با تماس به سامانه تلفني شوش مال اطلاع دهند تا تيم ما توضيحات لازم در مورد معيارهای جا به جايي محصول را ارائه دهند. لطفا قوانين مرجوعي شوش مال را مطالعه فرماييد. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانين مرجوعي قرار نمی گيرد. ضمنا نقايص ساخت محصول مشمول گارانتي ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامي اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترين ميزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص يا نادرست لطفآ آن را گزارش كنيد. به نظر شما ويژگي ذكرنشده مهمي براي اين محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگوييد. آيا تمايل داريد تا ديدگاهتان را درمورد تصاوير يا قيمت پايين تراين محصول بيان كنيد؟ با ما درارتباط باشيد.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب