چاقو تیز کن استیل یونیک کدUnique Stainless Steel Knife Sharpener- UN 1119

چاقو تیز کن استیل یونیک کدUnique Stainless Steel Knife Sharpener- UN 1119

موجود نیست چاقو تیز کن استیل یونیک کدUnique Stainless Steel Knife Sharpener- UN 1119
مدل کالا: UN-1119
موجودی: موجود نیست
0 تومان
تعداد: اضافه به سبد خرید

داشتن یک چاقوی تیز و خوب همیشه در آشپزخانه مورد نیاز است و از آنجایی که این وسیله به دلیل استفاده زیاد به سرعت کند می شود ما به شما پیشنهاد میکنیم که یک چاقو تیز کن در خانه داشته باشید.چاقو تیز کن ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها چاقو تیز کن استیل یونیک است. این محصول با جنس استیل در خانه شما بسیار کاربرد خواهد داشت. یونیک یک برند معروف و شناخته شده کشور چین در حوزه محصولات آشپزخانه است که این محصول از جمله تولیدات شرکت میباشد.

عمومی
برند یونیک
نوع چاقو تیز کن
کشور تولید کننده چین
ویژگی های فیزیکی
تعداد پارچه ها 1 پارچه
جنس استیل
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته یک عدد چاقو تیز کن استیل یونیک
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده اين محصول توسط شما به درستي صورت پذيرد؛ اما ممكن است 5% تغيير در رنگ وطرح محصول واقعي به دليل وضوح متفاوت مانيتور شما يا نورپردازي در زمان عكس برداري وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزايش صحت ودقت انعكاس محصول واقعي است و براي فروش نيست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خريداران محترم تقاضا مي شود تا هر گونه شكستن يا آسيب به محصول را در حين نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحويل به قسمت خدمات پس از فروش با تماس به سامانه تلفني شوش مال اطلاع دهند تا تيم ما توضيحات لازم در مورد معيارهای جا به جايي محصول را ارائه دهند. لطفا قوانين مرجوعي شوش مال را مطالعه فرماييد. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانين مرجوعي قرار نمی گيرد. ضمنا نقايص ساخت محصول مشمول گارانتي ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامي اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترين ميزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص يا نادرست لطفآ آن را گزارش كنيد. به نظر شما ويژگي ذكرنشده مهمي براي اين محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگوييد. آيا تمايل داريد تا ديدگاهتان را درمورد تصاوير يا قيمت پايين تراين محصول بيان كنيد؟ با ما درارتباط باشيد.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.
هیچ نظری برای این کالا وجود ندارد.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب