هم زن استیل یونیک کدUnique Stainless Steel Whisk- UN 1101

هم زن استیل یونیک کدUnique Stainless Steel Whisk- UN 1101

موجود نیست هم زن استیل یونیک کدUnique Stainless Steel Whisk- UN 1101
مدل کالا: UN-1101
موجودی: موجود نیست
0 تومان
تعداد: اضافه به سبد خرید

هم زن وسیله ای است که برای درست کردن لنواع کوکو, انواع کیک و ... مورد استفاده است, پس بهتر است جنس آن به گونه ای باشد که دیرتر خراب شود.بهترین جنس برای این وسیله استیل است چون هم دیرتر خراب میشود,هم آلودگ را به خود جذب نمیکند و هم نظافت آن راحت است. شرکت یونیک که یکی از برندهای معروف کشور چین می باشد  این محصول را با جنس استیل تولید کرده است.

عمومی
برند یونیک
نوع هم زن
کشور تولید کننده چین
ویژگی های فیزیکی
تعداد پارچه ها 1 پارچه
جنس استیل
جزئیات بسته ارسالی از "شوش مال"
محتوای بسته 1 عدد هم زن استیل یونیک
ملاحظات خرید از "شوش مال"
ملاحظه 1: تلاش شده است تا مشاهده اين محصول توسط شما به درستي صورت پذيرد؛ اما ممكن است 5% تغيير در رنگ وطرح محصول واقعي به دليل وضوح متفاوت مانيتور شما يا نورپردازي در زمان عكس برداري وجود داشته باشد.
ملاحظه 2: ملحقات درج شده در تصویر تنها به منظور افزايش صحت ودقت انعكاس محصول واقعي است و براي فروش نيست.
قوانین مرجوعی "فروشگاه اینترنتی شوش مال"
توجه: از خريداران محترم تقاضا مي شود تا هر گونه شكستن يا آسيب به محصول را در حين نقل و انتقال در طول 48 ساعت از زمان تحويل به قسمت خدمات پس از فروش با تماس به سامانه تلفني شوش مال اطلاع دهند تا تيم ما توضيحات لازم در مورد معيارهای جا به جايي محصول را ارائه دهند. لطفا قوانين مرجوعي شوش مال را مطالعه فرماييد. هرگونه گزارش بعد از گذشت 48 ساعت در چهارچوب قوانين مرجوعي قرار نمی گيرد. ضمنا نقايص ساخت محصول مشمول گارانتي ساخت خواهند بود.
نکات مورد توجه "شوش مال"
نکته 1: تلاش شده است تا تمامي اطلاعات درج شده در شوش مال از بالاترين ميزان صحت وسقم برخوردار باشند، درصورت مشاهده هرگونه اطلاعات ناقص يا نادرست لطفآ آن را گزارش كنيد. به نظر شما ويژگي ذكرنشده مهمي براي اين محصول وجود دارد؟ موارد فراموش شده را به ما بگوييد. آيا تمايل داريد تا ديدگاهتان را درمورد تصاوير يا قيمت پايين تراين محصول بيان كنيد؟ با ما درارتباط باشيد.
نکته 2: ابعاد ذکر شده اندازه گیری از سطوح خارجی محصول در بیرونی ترین نقاط است. تمام اندازه ها به سانتی متر است و ممکن است به نزدیکترین عدد بالا یا پایین گرد شده باشند.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب