ابزار آشپزخانه | خرید آنلاین | فروشگاه اینترنتی شوش مال

ابزار آشپزخانه

ابزار آشپزخانه

ابزار های آشپزخانه شامل کفگیر، ملاقه، قاشق و چنگال، چاقو و سایر ابزارها جز ضروری هر آشپزخانه ای محسوب می شود. به هنگام پخت و پز انواع مختلف ابزارها مورد نیاز قرار می گیرند. به علاوه در مهمانی ها و مراسم ها نیز اهمیت ویژه ای دارند. در این قسمت شوش مال از شما دعوت می کند تا از انواع ابزار های آشپزخانه دیدن فرمایید. امید است که این قسمت پاسخ گوی سلیقه و خواست شما باشد. 

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
..
365,000 تومان
..
53,000 تومان
این ست آشپزخانه مجموعه ای است از ظروف مخصوص آشپزخانه که برای نگهداری انواع ادویه، حبوبات، چای، شکر، برنج و دیگر مواد غذایی کاربرد دارد. این ست دارای 15 ظرف مختلف برای نگهداری مواد مختلف می باشد. همچنین این ست دارای یک مجموعه شش تایی مخصوص ظروف تفل..
65,000 تومان
..
790,000 تومان
..
790,000 تومان
..
790,000 تومان
..
790,000 تومان
..
790,000 تومان
داشتن یک چاقوی تیز و خوب همیشه در آشپزخانه مورد نیاز است و از آنجایی که این وسیله به دلیل استفاده زیاد به سرعت کند می شود ما به شما پیشنهاد میکنیم که یک چاقو تیز کن در خانه داشته باشید.چاقو تیز کن ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها چاقو تیز کن ا..
18,000 تومان
پیتزابر وسیله ای است که بوسیله آن شما میتوانید پیتزا و انواع ته دیگ ها را به شکل های مورد علاقه تان برش دهید. این محصول از جنس استیل است. پیتزا بر استیل محصول شرکت یونیک و ساخت کشور چین است. ..
17,000 تومان
قاشق فنردار بستنی یا اسکوپ بستنی وسیله ای است که باعث میشود تا شما ستن را به شکل مورد علاقه کودکان یعنی توپی شکل در بیاورید. به وسیله این قاشق و فنری که دارد به راحتی این کار انجام میشود. این محصول از جنس استیل است. اسکوپ بستنی فنردار محصول شرکت ی..
30,000 تومان
بااستفاده از پوست کن استیل یونیک دیگر هنگام پوست کندن کدو و بادمجان, سیب زمینی و ... دست هایتان سیاه نمیشود.. این محصول با جنس استیل مانع از جذب هرگونه آلودگی میشود و مقاومت زیادی دارد. این کالا محصول شرکت یونیک و ساخت کشور چین است. ما در شوش مال ..
15,000 تومان
هم زن وسیله ای است که برای درست کردن لنواع کوکو, انواع کیک و ... مورد استفاده است, پس بهتر است جنس آن به گونه ای باشد که دیرتر خراب شود.بهترین جنس برای این وسیله استیل است چون هم دیرتر خراب میشود,هم آلودگ را به خود جذب نمیکند و هم نظافت آن راحت اس..
15,000 تومان
یکی از معضلات اصلی و اساسی خانم ها در آشپزخانه, باز کردن درب کنسرو است که معمولا با مشکل همراه است و گاها افراد دچار صدمه میشوند. برای آسان انجام شدن این کار ما به شما درب باز کن استیل یونیک را پیشنهاد میکنیم. این وسیله با جنس استیل مانعاز جذب هرگ..
36,000 تومان
بااستفاده از پوست کن استیل یونیک دیگر هنگام پوست کندن کدو و بادمجان دست هایتان سیاه نمیشود. این محصول با جنس استیل مانع از جذب هرگونه آلودگی میشود و مقاومت زیادی دارد. این کالا محصول شرکت یونیک و ساخت کشور چین است. ما در شوش مال انواع محصولات یونی..
15,000 تومان
ست ابزار اشپزخانه یونیک ساخت کشور چین است. جنس این محصول استیل است و به راحتی با هر کالایی ست مشود. یونیک از برندهای معروف و شناخته شده کشور چین می باشد. این ست دارای 8 ابزار مختلف آشپزخانه می باشد. همچنین بک عدد پایه نگهدارنده دارد که تمام ابزار ..
0 تومان