قهوه جوش

قهوه جوش

برای تهیه و سرو کردن انواع نوشیدنی های گرم می توانید از قهوه جوش استفاده کنید. یک شرط مهم برای درست کردن یک قهوه ی خوش عطر و طعم داشتن یک قهوه جوش خوب است.وقتی به قهوه جوش نیاز پیدا میکنید سه گزینه برای خرید قهوه جوش دارید.یک قهوه جوش دستی ساده که میتوانید روی گاز قهوه درست کنید که میتواند یک قهوه جوش مسی یا استیل باشد.دوم قهوه جوش موکاپات یا همان قوری قهوه و سوم قهوه جوش فیلتری اتوماتیک. در این قسمت از شوش مال می توانید انواع قهوه جوش دستی را از برندهای معتبر دنیا مشاهده فرمایید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
مشخصات فنی   مشخصات کلی ابعاد  150 * 150 * 180 میلی‌متر   وزن  0.350 کیلوگرم   نوع قهوه ساز  قهوه جوش   ..
420,000 تومان 407,000 تومان
مشخصات ابعاد 9×8 سانتی متر وزن 400 گرم کشور مبداء برند ترکیه گنجایش 0.75 لیتر جنس بدنه استیل جنس دسته باکالیت سایر توضیحات شامل سه قهوه جوش و پایه نگهدارنده سه فنجان معادل 750 میلی لیتر ..
455,000 تومان 418,000 تومان
خرید اینترنتی قهوه جوش استیل کرکماز مدل کوپوک، قهوه جوش مدل کوپوک جدیدترین قهوه جوش تولید شده توسط برند کرکماز در سال جدید است، این قهوه جوش از جنس فولاد ضد زنگ ساخته میشود و دسته از جنس پلاستیک است که در 6 رنگ مختلف مثل سیاه، آبی، صورتی، سبز، صور..
155,000 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده میشود. قه..
0 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده میشود. قه..
0 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک 2 فنجان. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده م..
0 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل ویولا، قهوه جوش استیل کرکماز مدل ویولا با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ بنفش، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان است. ظروف س..
315,000 تومان
خرید اینترنتی ست قهوه جوش استیل کرکماز مدل ورتکس. قهوه جوش مدل ورتکس در دو رنگ دسته سیاه و دسته قرمز تولید میشود. این ست دارای 3 ظرف مخصوص قهوه جوش است که با ظرفیت های 3،4 و 5 فنجان هستند. طراحی و شکل دسته این قهوه جوش آن را از دیگر قهوه جوش های ک..
861,000 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل لیم، قهوه جوش استیل کرکماز مدل لیم با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ سفید، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان است. ظروف ست قه..
315,000 تومان
خرید اینترنتی ست 4 پارچه قهوه جوش استیل کرکماز مدل آزورا، قهوه جوش استیل کرکماز مدل آزورا با پایه نگهدارنده و دسته هایی به رنگ  سبز آبی، دارای 3 ظرف استیل مخصوص درست کردن قهوه در سه سایز مختلف. ظرفیت این قهوه جوش ها به ترتیب 3، 4 و 5 فنجان اس..
315,000 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک 4 فنجان. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده م..
0 تومان
قهوه جوش استیل کرکماز مدل کلاسیک 3 فنجان. قهوه جوش کرکماز مدل کلاسیک در دو مدل براق و مات تولید میشود با 3 سایز مختلف 2 فنجان، 3 فنجان و 4 فنجان. این قهوه جوش را در سایز بزرگتر نیز میتوان تهیه کرد که از آن به عنوان شیر جوش نیز نام برده و استفاده م..
0 تومان