تنگ و لیوان

تنگ و لیوان

برای سرو نوشیدنی های سرد و پذیرایی از میهمانان می توانید از ست های تنگ و لیوان استفاده کنید. این ست ها دارای یک عدد تنگ بزرگ و زیبا در کنار شش عدد لیوان هم شکل با تنگ هستند. زیبایی این ظروف که معمولا از جنس بلور هستند، این امکان را به شما می دهد تا از این ظروف برای مصارف دکوری نیز استفاده کنید و زیبایی خانه ی خود را دو چندان نمایید. امروزه تنوع تنگ و لیوان در بازار بسیار زیاد است و همچنین تولید کننده های زیادی با کیفیت ها و طرح های مختلف در حال تولید تنگ ولیوان هستند. تنگ و لیوان شکل دیگری از پارچ و لیوان هستند با همان کاربرد اما تفاوتی که در طراحی تنگ و لیوان به وجود آمده، تنگ و لیوان را ظروف متفاوتی با پارچ و لیوان میکند، در واقع کاربرد هر دوی آنها یکی است اما از تنگ و لیوان را بعضا به عنوان دکور هم میتوان استفاده کرد. تنگ و لیوان ها داری کیفیت و طراحی های متنوعی هستند و قیمت گذاری آنها نیز بر اساس همین موارد صورت میگیرد. از جمله تولید کننده گان تنگ و لیوان میتوان به پاشا باغچه ترکیه، ناخمن آلمان، فونیکس آلمان-ایران، آر سی آر ایتالیا و... اشاره کرد. اکثر تنگ و لیوان ها از جنس بلور و یا کریستال ساخته شده است. با خرید تنگ و لیوان از این بخش از فروشگاه اینترنتی شوش مال هم یک دکوری زیبا خریداری کرده اید و هم یک ظرف نوشیدنی خاص برای یک پذیرایی بینظیر دارید.

نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
اگر به دنبال یک ظرف مناسب برای سرو، دکور و یا هدیه به عزیزان خود هستید، پیشنهاد ما به شما، ست تنگ و لیوان «پاشاباغچه» سری «سمفونی» کد «98911» است. این ست که در عین ظرافت و زیبایی طراحی شده برای دکور ویترین پذیرایی گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. ست ..
199,000 تومان 187,000 تومان
از دیگر محصولات پاشاباغچه ترکیه گیلاس های پاشاباغچه است، این ظروف با ظرفیت های مختلف در مدل های متنوع تولید می شوند. برخی از این ظروف ساده و برخی با تراش هایی که بر روی آنها وجود دارد مدل های خاص و متفاوتی را به وجود می آورند. گیلاس مدل مونت کارلو..
0 تومان